Kuba Wesołowski, Viva! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Kuba Wesołowski został ojcem! Co w tej chwili wiadomo o jego córce?

Konrad Szczęsny 21 listopada 2016 21:05
Kuba Wesołowski, Viva! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek po raz pierwszy zostali rodzicami. W piątek 18 listopada na świat przyszła ich córeczka. Póki co nie wiadomo, jak ma na imię. To pierwsze dziecko pary, która ślub wzięła w czerwcu 2014 r.

 

Polecamy też: „Dzieci to strzała, którą wysyłamy w przyszłość”. Najsłodsze dzieciaki gwiazd na okładkach VIVY!

 

Dziecko Kuby Wesołowskiego

Jak donoszą media, żona aktora i jego nowo narodzona córka czują się bardzo dobrze. Agnieszka Wesołowska termin porodu miała wyznaczony na połowę listopada, nie mogła się więc doczekać rozwiązania. Córka gwiazdora znanego z telenoweli „Na Wspólnej” przyszła na świat w jednym z warszawskim szpitali. Ponoć Kuba Wesołowski zdążył już nawet przygotować specjalny pokoik dla dziecka w swoim 120-metrowym apartamencie w Wilanowie. Kilka tygodni wcześniej, ulegając modzie zza oceanu, Agnieszka Wesołowska zorganizowała tzw. baby shower. To zwyczaj, który do Polski trafił z zachodu. Najbliżsi rodziców wręczają w trakcie przyjęcia wcześniej przygotowane prezenty, z myślą o dziecku, które niedługo pojawi się na świecie.

 

Małżeństwo Kuby Wesołowskiego

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek wzięli ślub w czerwcu 2014 r. po kilku latach znajomości. Wydarzenie to było szeroko komentowane w mediach, głównie za sprawą niezwykłej wówczas popularności serialu „Czas Honoru”. Córeczka, która urodziła się 18 listopada, to pierwsze dziecko pary.

 

Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska o narodzinach dziecka

Kuba Wesołowski niejako potwierdził narodziny córki na swoim Instagramie. Zamieścił filmik, na którym siedzi przy stole z dobrymi znajomymi i przyjaciółmi. Pod fotografią fani gratulują mu nowej życiowej roli.

 

#manekinchallenge #liganiezwykłychdżentelmenów #dziekuje Wróciliśmy do korzeni! @the_roots_warsaw

Film zamieszczony przez użytkownika Jakub Wesolowski (@jakubwesolowski)

 

Również Agnieszka Wesołowska zamieściła zdjęcie, które niejako potwierdza tę radosną nowinę. Fani i znajomi gratulują jej „nowego początku” oraz życzą szczęścia.

 

I can feel your heartbeat❤️❤️❤️ #heart #heartbeat #love #purelove #sweet #donkindonuts #donut🍩 🙈🙊🙈🙊👌🏻😍

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Wesołowska (@szczureczek)

 

Redakcja Viva.pl również przyłącza się do gratulacji i życzy maleństwu oraz mamie zdrowia!

Polecamy: Agnieszka Maciąg. Cud późnego macierzyństwa.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.