Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Fot. Instagram @lara_gessler
O tym się mówi!

Lara Gessler o relacji swojej mamy z jej pierwszym mężem, Pawłem Ruczem

Magda Gessler nie przepadała za swoim zięciem?

Aleksandra Frankowska 6 lutego 2023 16:57
Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Fot. Instagram @lara_gessler

Chociaż Lara Gessler jest już od dłuższego czasu szczęśliwą żoną i mamą, wcześniej w jej życiu istniał inny mężczyzna. Restauratorka była przez 1,5 roku żoną Pawła Rucza, jednak ich miłość nie przetrwała. Teraz Lara odniosła się do relacji byłego męża z Magdą Gessler. Okazuje się, że teściowa niekoniecznie za nim przepadała.

ZOBACZ TEŻ: Synek Lary Gessler trafił do szpitala. Jak teraz czuje się mały Bernard? 

Pierwsze małżeństwo Lary Gessler

W 2017 roku Lara Gessler została żoną Pawła Rucza, który na co dzień pracuje jako barman. Była to bardzo romantyczna uroczystość na łonie natury, jednak mimo cudownych warunków i wspaniałej ceremonii, ich miłość nie przetrwała. Zaledwie po półtora roku doszło do rozwodu. Lara Gessler bardzo szybko ponownie ułożyła sobie życie u boku Piotra Szeląga, z którym obecnie wychowuje dwójkę dzieci.

W relacji Gessler i Rucza było wiele sprzeczności. Ona świetnie odnajdywała się w świecie show-biznesu. On stronił od fotoreporterów i wolał życie poza kamerami. 

Lara Gassler ma kryzys w związku. Córka Magdy Gessler rozstała się z Pawłem Ruczem
Fot. VIPHOTO/East News

„On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w Ameryce Express Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! W rezultacie zarówno Paweł, jak i Lara stwierdzili, że „różnice charakterów” są tak duże, że najlepszym wyjściem jest rozstanie”, wyjaśnił znajomy pary.

Przez cały czas trwania relacji z Ruczem, Magda Gessler stroniła od wypowiedzi na temat związku córki. Jak twierdziła, nie lubi się wtrącać. Po najnowszych wypowiedziach w wywiadzie Lary możemy stwierdzić, że teściowa zbytnio nie przepadała za mężem córki. Po rozwodzie Rucz wyjechał z Polski, aby zapomnieć o całej sytuacji.

ZOBACZ TEŻ: Mąż Lary Gessler po narodzinach syna trafił do szpitala: „Potrzebowałem pomocy”

„Dwa tygodnie po pierwszym ślubie wiedziałam, że popełniłam błąd. (...) Paweł był bardzo dobrym gościem. (…) Ale tego ognia zdecydowanie zabrakło. Ognia intelektualnego, takiej rzutkości pewnej. Dla mnie seks umysłu jest bardzo istotny, dlatego zawsze zakochiwałam się w głowie. A tu zakochałam się w dobroci”, przyznała Lara Gessler w podcaście Ofeminin Tak mamy.

Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Fot. Instagram @paw.rutz

Lara Gessler wspominając powody rozwodu dodała jeszcze, że ich relacja przestała być romantyczna. 

„Po prostu w pewnym momencie zrobiliśmy się rodzeństwem. Oczywiście, to była super relacja pod kątem seksualnym, bardzo dużo ze sobą przeżyliśmy i bardzo się z tego cieszę. Weszliśmy jednak w zbyt przyjacielskie relacje. On się gdzieś tam przestał rozwijać i frustrował się, że ja się rozwijałam”, powiedziała w podcaście Lara.

Relacje Magdy Gessler z byłym zięciem Pawłem Ruczem

Lara Gessler była niedawno gościem podcastu Żurnalisty, którego bardzo chętnie odwiedzają gwiazdy. Postanowiła też nieco bardziej otworzyć się na temat relacji swojej mamy z byłym mężem, Pawłem Ruczem. Otwarcie przyznała, że nie były one idealne, chociaż wcześniej zupełnie o tym nie mówiła.

CZYTAJ TEŻ: Poznała go dzięki mamie. Tak rodziła się miłość Lary Gessler do Piotra Szeląga

Myślę, że go nie szanowała do końca. To raczej w tę stronę. Myślę, że go uznawała za słabego. Był bardzo podobny z charakteru do mojego taty, czyli był miękki, spolegliwy, dobry... Nie ma nic do szanowania, wiesz, o co chodzi. Tak jakby dobro Pawła się trochę obróciło przeciwko niemu w tej sytuacji – powiedziała Lara.

W jej wypowiedzi widzimy jednak bardzo dużo kultury i grzeczności. W żaden sposób nie chciała urazić ani swojej mamy, ani byłego partnera. Odpowiedź na to pytanie – choć niełatwe – przyszła jej z ogromną klasą i smakiem.

Nie tylko Magda Gessler nie przepadała za Pawłem Ruczem

Przy okazji rozwodu Lary Gessler z Pawłem Ruczem pojawiły się również komentarze znajomych Lary. Ci także nie przepadali za Pawłem Ruczem i nie wróżyli tej relacji zbyt długiej przyszłości.

„Od początku wiedzieliśmy, że do siebie nie pasują. Nikt jednak tego Larze nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać bez prania brudów”, ujawnił w Super Expressie przyjaciel obojga.

Jak widać w przypadku miłości, nie zawsze ta pierwsza jest tą najważniejszą. Lara Gessler wiedzie aktualnie wiedzie szczęśliwe życie u boku Piotra Szeląga, którego przedstawiła jej Magda Gessler. Para wspólnie wychowuje dwoje swoich dzieci i są bardzo szczęśliwi. 

Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, prezentacja kolekcji THECADESS, 17.10.2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.