Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Lary Gessler trafił do szpitala. Jak teraz czuje się mały Bernard? 

„Matka nie przestaje się bać”

Olga Figaszewska 29 grudnia 2022 10:11
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler podzieliła się z fanami przejmującą wiadomością. Restauratorka wyznała, że jej najmłodsza pociecha, synek Bernard trafił do szpitala. Chłopczyk zaraził się RSV. Na szczęście sytuacja jest opanowana i maluch jest już  w domu. Jak teraz czuje się chłopiec?

Synek Lary Gessler trafił do szpitala. Jak czuje się Bernard?

Córka Magdy Gessler wspólnie z mężem, Piotrem Szelągiem wychowuje dwójkę pociech. Lara Gessler niedawno po raz drugi została mamą. We wrześniu 2022 roku do ich rodziny dołączył synek, Bernard. Chłopczyk jest oczkiem w głowie całej rodziny, a Nena świetnie odnajduje się w roli starszej siostrzyczki.

Lara Gessler poświęca swoim pociechom cały swój czas i z sukcesem łączy życie zawodowe z macierzyństwem. „Czas na dzieci masz jeden. Teraz musisz ten sam czas, który poświęcałeś na jedno dziecko poświęcać na dwójkę, więcej tego czasu się nie zrobi”, mówiła w jednym z wywiadów dla Jastrząb Post. Z czułością opowiadała o dzieciach. „Trafiło mi się wspaniale. Jako to drugie dziecko to już w ogóle marzenie. Nena była łaskawa i on też jest łaskawy”, dodawała.

Święta były dla nich wyjątkowym czasem w powiększonym składzie. Lara Gessler bardzo na nie czekała i zachwycała się każdym momentem. Nie ukrywała radości patrząc na szczęście swoich dzieci. „Te małe oczy i rączki, które chłoną wszystko, co się dzieje dookoła, nieświadomie tworząc największą magię. Dziękuję wszechświecie, że to mam”, pisała na Instagramie.

Czytaj też: Maria Niklińska nie miała dobrych relacji z matką. Z czasem znalazły wspólny język. „Każdy przechodzi okres buntu i negacji rodziców”

Jak czuje się synek Lary Gessler? 

Niedawno restauratorka wyznała, że ich rodzinny czas został zakłócony. Jej młodsza pociecha zachorowała. Bernard zaraził się wirusem RSV. Chłopczyk trafił do szpitala i na szczęście sytuacja została opanowana.

„Pewnie się nawet nie zorientowaliście, ale ostatnie 2 dni nas tu nie było. To dlatego, że mieliśmy niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Niestety mały zaraził się RSV. Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać. Od razu napiszę, że jesteśmy już w domu i sytuacja jest stabilna”, wyznała uspokajając fanów.

Wirus RSV atakuje w tym roku ze zdwojoną siłą, powodując choroby układu oddechowego. U dzieci może wywoływać zapalenie oskrzelików  lub płuc. Objawia się uporczywym kaszlem, problemami z przełykaniem, niewysoką gorączką i trudnościami z zasypianiem. Mali pacjenci często wymagają leczenia w warunkach szpitalnych. Najważniejsza jest szybka reakcja i wdrożenie odpowiedniego leczenia,.

Życzymy małemu Bernardowi dużo zdrówka!  

Sprawdź też: Wiele sukcesów zawodowych i koniec małżeństwa. Maria Dębska szczerze podsumowała mijający rok

Lara Gessler w szpitalu z synkiem
Fot. InstaStories/@lara_gessler

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.