Maria Dębska, Viva! 22/2022
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Wiele sukcesów zawodowych i koniec małżeństwa. Maria Dębska szczerze podsumowała mijający rok

„Bardzo dużo się nauczyłam…”

Rafał Kowalski 29 grudnia 2022 07:53
Maria Dębska, Viva! 22/2022
Fot. Robert Wolański

Ten rok zmienił w jej życiu wiele. „Jest jej ciężko, ale nie jest w tym sama”, czytaliśmy o Marii Dębskiej jeszcze rok temu, gdy podjęła decyzję, że rozwiedzie się z Marcinem Bosakiem. Dziś aktorka przyznaje, że czuje się bardzo dobrze, a w 2022 roku odkryła samą siebie. Co dokładnie powiedziała?

Maria Dębska o mijającym roku. Wnioski aktorki

Wiele wspaniałych ról filmowych i teatralnych, coraz większa popularność, liczne podróże i cudowna gromada przyjaciół… Tak w kilku punktach można opisać ostatnie miesiące Marii Dębskiej.

Ona sama ocenia go bardzo pozytywnie, nawet jeśli to właśnie w 2022 roku się rozwiodła. „Mam poczucie, że to był wspaniały rok. Mimo że na świecie bardzo trudny i że wojna jest tuż obok nas, na świecie dzieje się bardzo dużo rzeczy, przez które nie da się udawać, że jest super, dla mnie osobiście on był bardzo dobry. Bardzo dużo się nauczyłam i odbieram go bardzo pozytywnie”, powiedziała Plejadzie.

Artystka nie zapomina oczywiście, że dla milionów osób kończący się rok był koszmarem i już na zawsze pozostanie synonimem wojny. „Nie mogę udawać, że nie dzieje się to, co się dzieje. Jeżeli mogę sobie jakoś wyobrażać przyszły rok, to bardzo bym chciała, żeby skończyło się to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. To jest moje największe życzenie, a wierzę, że w sprawach osobistych wszystko się poukłada i te dramaty nie są takie wielkie jak tam”, usłyszeliśmy.

Szukasz idealnego miejsca na urlop? Zajrzyj na stronę ITAKA x VIVA!

Maria Dębska dodała też, że do wielu negatywnych i trudnych momentów podchodzi jak do lekcji. „Cenię sobie w życiu takie momenty, kiedy widzisz wszystko w ciemnych barwach, a nagle okazuje się, że możesz na to spojrzeć zupełnie inaczej. Kiedy wyciągasz wnioski, kiedy uczysz się, mimo że to jest bolesne”, zaznaczyła. Stara się jednak przede wszystkim pamiętać o tym, co dobre. „Dla mnie to był taki rok nauki o sobie i rok spotkań. Spotkałam się w pracy i nie tylko ze wspaniałymi ludźmi, którzy mnie inspirują. Chciałabym teraz podać pewne nazwiska, ale o pewnych projektach jeszcze nie mogę mówić. Jestem bardzo wdzięczna, bo nie ukrywam, że zawodowo to jest wspaniały rok, ale też wewnętrznie”, podsumowała dla Plejady.

Maria Dębska VIVA! zdjecie
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Jak Maria Dębska czuje się po rozwodzie?

W tym samym wywiadzie reporterka serwisu zapytała, jak aktorka radzi sobie po perturbacjach w życiu prywatnym – rozstaniu z Marcinem Bosakiem. „Czuję się bardzo dobrze”, odparła krótko ulubienica widzów.

Znacznie więcej i w innym tonie aktorka mówiła Magdzie Mołek. Widocznie kilka miesięcy temu postrzegała koniec małżeństwa w kategorii porażki. „Pomyślałam: "Boże, czemu mi nie wyszło? Przegrałam". Mimo że miałam 31 lat. I teraz absolutnie nie mogę nazwać tego zwycięstwem, ale nie mogę powiedzieć, że żałuję, bo (...) inaczej bym dryfowała, nie stałabym na własnych nogach”, usłyszeliśmy wtedy.

Na szczęście czas wszystko zmienia. Wierzymy, że 2023 też będzie dla Marii Dębskiej szczęśliwy. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Maria Niklińska nie miała dobrych relacji z matką. Z czasem znalazły wspólny język. „Każdy przechodzi okres buntu i negacji rodziców”

Maria Dębska, Marcin Bosak, Premiera filmu Czarny Mercedes, Warszawa, 30.09.2019 rok

Maria Dębska, Marcin Bosak, Premiera filmu Czarny Mercedes, Warszawa, 30.09.2019 rok
Fot. Mateusz Jagielski/EastNews

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?