Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie", 2022
Fot. Gałązka/AKPA
O tym się mówi!

Katarzyna Cichopek świętuje okrągłe urodziny Macieja Kurzajewskiego na wspólnych wakacjach

Wiemy, gdzie tym razem wybrali się zakochani

Aleksandra Frankowska 25 stycznia 2023 10:51
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie", 2022
Fot. Gałązka/AKPA

To już powoli tradycja, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski swoje urodziny spędzają poza granicami Polski. Z okazji 40-stych urodzin aktorki para wybrała się do magicznego Izraela. Za 4 dni swoje okrągłe 50-te urodziny będzie obchodził dziennikarz. Z tej okazji ukochana również zabrała go na egzotyczne wakacje. Gdzie tym razem się wybrali na wspólne świętowanie?

ZOBACZ TEŻ: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski myślą o wspólnej przyszłości. Podjęli ku temu kolejne kroki

Cichopek i Kurzajewski na wspólnych wakacjach

W mediach społecznościowych pary pojawiło się zdjęcie, na którym pozują… na pustyni. Para wybrała się na kolejne wspólne wakacje, które mają być również celebrowaniem 50-tych urodzin Macieja Kurzajewskiego.

"W końcu widać waszą radość dzielenia się tą miłością. Przepięknie. Cieszcie się każdą sekundą razem, bo to bezcenne chwile, miejsce wyjątkowe, a wy wyglądacie bajecznie" — czytamy wśród komentarzy fanów.

Gdzie Cichopek zabrała Kurzajewskiego?

Wydaje nam się, że sentyment do Bliskiego Wschodu po wizycie w Izraelu pozostał. Para przebywa bowiem właśnie w Jordanii, gdzie temperatura zdecydowanie nie przypomina tej styczniowej w Polsce. Na wspólnym zdjęciu oboje są szeroko uśmiechnięci i szczęśliwi. Widać, że odpoczywają od tego, co działo się w ostatnich miesiącach wokół ich związku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tak wyglądała Wigilia Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego! Opublikowali nagranie z domu

On z okazji jej czterdziestki zafundował jej wypad do Jerozolimy, a teraz ona porwała go do Jordanii. Maciek świętuje w niedzielę 50. urodziny i postanowili spędzić ten wyjątkowy dzień tylko we dwoje — dowiedział się portal Plejada od osoby z otoczenia pary.

Dziećmi Cichopek w tym czasie zajmuje się Marcin Hakiel, były mąż aktorki wraz ze swoją nową partnerką. Podobno panie miały już okazję się poznać i bardzo się polubiły. Dla Kasi najważniejsze jest dobro jej dzieci, a Dominika również jest matką. Zrobiła na Kasi dobre wrażenie i wie, że może jej ufać. Parze życzymy udanego wyjazdu i wspaniałego świętowania! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.