Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie", 2022
Fot. Gałązka/AKPA
O tym się mówi

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski myślą o wspólnej przyszłości. Podjęli ku temu kolejne kroki

Co planują zakochani?

Marcjanna Maryszewska 20 stycznia 2023 10:05
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie", 2022
Fot. Gałązka/AKPA

Od oficjalnego ogłoszenia ich związku minęło już kilka miesięcy. W relacji Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego układa się bardzo dobrze — co zresztą potwierdzają najnowsze medialne doniesienia! Para jest już po zaręczynach, pracuje i spędza wiele czasu razem… Teraz przyszedł czas na wprowadzenie związku na kolejny poziom. Zakochani szukają domu, w którym mogliby razem zamieszkać!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski planują wspólne mieszkanie

Swój związek ogłosili jesienią 2022 roku. Od tamtego czasu para prowadzących Pytanie na śniadanie pozostaje na świeczniku mediów oraz internautów, którzy bacznie śledzą każdy kolejny krok zakochanych. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski snują poważne plany na przyszłość — są już zaręczeni, bardzo dbają o relacje z dziećmi drugiego partnera, a aktorka zaprzyjaźniła się z mamą swojego ukochanego. Na razie partnerzy mieszkają osobno, lecz wiele wskazuje na to, że ta sytuacja ma wkrótce ulec zmianie!

CZYTAJ TAKŻE: Dominika Gwit o macierzyństwo walczyła 4 lata. Tak wyglądała jej droga do szczęścia 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieszkają razem?

Już jakiś czas temu mówiło się o tym, że zakochani szukają wspólnego domu. Domu, który pomieściłby nie tylko pociechy aktorki, ale również mamę prezentera, z którą ten mieszka na co dzień. Ze względu na chorobę kobieta nie może zostać sama na zbyt długo, dlatego para jest ponoć bardzo zaangażowana w poszukiwania nowego lokum, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski podziękował fanom za wsparcie po operacji mamy. Jak czuje się kobieta?

„Maciej ostatnio coraz częściej pomieszkuje u Kasi, ale przeprowadzić się do niej na stałe nie może. W podwarszawskiej willi mieszka z mamą, która ma cukrzycę, więc musi się nią opiekować”, doniósł właśnie magazyn Fakt. To nie pierwszy raz, gdy takie wieści wypływają na światło dzienne. Już pod koniec 2022 roku głośno było o planach pary prowadzących, które mieli dopinać w okresie świątecznym. Wszystko wskazuje zatem na to, że te ruszyły w końcu naprzód! Całej rodzinie życzymy, aby marzenie o wspólnym domu spełniło się jak najszybciej!  

Maciej Kurzajewski z mamą, Warszawa 23.05.2008

Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…