Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O tym się mówi!

Doda wraz z nowym partnerem wybrała się na egzotyczne wakacje. Kim jest Dariusz Pachut?

Wokalistka wygląda na bardzo zakochaną!

Aleksandra Frankowska 25 listopada 2022 09:57
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Doda ponownie jest zakochana. Wokalistka już nie ukrywa swojego szczęścia u boku Dariusza Puchuta, z którym wybrała się właśnie na romantyczne wakacje do Wietnamu. Na Instagramach pary można zobaczyć czułe zdjęcia. Ich spojrzenia mówią same za siebie – miłość kwitnie. Kim jest nowy ukochany Dody? Jak to się stało, że para się poznała?

ZOBACZ TEŻ: Doda: „Mam duże poczucie humoru, umiem śmiać się z siebie”

Doda na egzotycznych wakacjach z nowym partnerem

Już od kilku miesięcy mówiło się o tym, że Doda jest ponownie zakochana. Wokalistka nie ujawniała jednak szczegółów. Z pewnością sama chciała nacieszyć się pierwszymi chwilami miłości. Dziś już oficjalnie wiemy, że nowym partnerem Dody jest Dariusz Pachuta. Wczoraj para potwierdziła swój związek zdjęciem z Wietnamu. Wspólne wakacje to idealny pomysł na odpoczynek i relaks. Na Instagramie Dariusza pojawiło się zdjęcie Dody ubranej w top i spódniczkę w kwiaty, trzymającą balon w kształcie serca. Zdecydowanie, ta relacja rozwija się najpiękniej, jak tylko może.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Doda zachwyca sylwetką! Jej metamorfoza jest niesamowita!

Doda: nowy partner. Kim jest Dariusz Pachut?

Rabczewska w finałowym odcinku swojego show „Doda. 12 kroków do miłości” przyznała, że jest zakochana w osobie, którą zna już od dawna. Dopiero wczoraj wyszło na jaw, że jest to Dariusz Pachut, były partner Doroty Gardias. Pachut ma 37, jest podróżnikiem i ratownikiem medycznym. Kiedy nie był jeszcze związany z mediami, prowadził życie pełne sportu i… spokoju. Na kadrach jego zdjęć na Instagramie widać również, że Dariusz Pachut jest ojcem dwójki dzieci.

Miłość z Dorotą Rabczewską wydaje się być prawdziwym skarbem. Oboje mają ten magiczny błysk w oku! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.