Anna Lewandowska MT
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pracuje nad nowym projektem. To prawdziwa niespodzianka dla jej fanów!

Gabriela Czernecka 17 lipca 2017 07:15
Anna Lewandowska MT
Fot. Instagram

 Ciąża Anny Lewandowskiej oraz dziecko Roberta Lewandowskiego były najczęściej wyszukiwanymi frazami w ciągu ostatnich miesięcy. Dziś zaledwie dwa miesiące po porodzie, Anna Lewandowska wraca do pracy i mierzy się z kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Czym tym razem się zajmie? To prawdziwa niespodzianka dla jej fanów!

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała córkę. „Moja mała miłość’’, napisała trenerka

Kalendarz motywacyjny Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska dwa miesiące po porodzie powraca do zawodowych obowiązków. Pod koniec sierpnia trenerka poprowadzi tygodniowy obóz kondycyjny w Starej Wsi. W tym roku Anna Lewandowska będzie odpowiedzialna jednak tylko za część teoretyczną, a chętnych nie brakuje.  Zanim jednak trenerka wyruszy do Starej Wsi, by edukować o zdrowym trybie życia, specjalnie dla swoich fanów przygotowała wyjątkową niespodziankę.

Trenerka zdradziła fanom, że pracuje nad nowym projektem. Anna Lewandowska przygotowuje... kalendarz motywacyjny! Trenerce pomagał przy jego tworzeniu brat, Piotr Stachurski. Na Instagramie Anny Lewandowskiej mieliśmy okazję podziwiać kilka zdjęć i filmików, na których widzimy trenerkę w różnych odsłonach.  Dzięki publikacjom w sieci wiadomo, że zdjęcia do kalendarza wykonała zaprzyjaźniona z Lewandowską Marta Wojtal. Czy fanom Anny Lewandowskiej spodoba się kalendarz motywacyjny czy i tym razem trenerka spotka się z falą hejtu?

Przeczytaj: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?

Ciąża Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska w ciąży wyglądała wyjątkowo kwitnąco. Jak przystało na trenerkę i znawczynię zdrowego żywienia żona Roberta Lewandowskiego dbała o swoją sylwetkę, chodziła na częste spacery i zdrowo się odżywiała. Fanki nie mogły wyjść z podziwu jak pięknie wygląda w ciąży. Nic więc dziwnego, że zaledwie kilka tygodni po porodzie zachwycała swoją sylwetką.

Niestety, nie obyło się jednak bez słów krytyki. Wielu zarzuciło Annie Lewandowskiej, że promowanie tak szybkiego powrotu do wagi sprzed ciąży może być dla wielu kobiet frustrujące i może wpędzać je w kompleksy. Na ten temat wypowiadały się nawet gwiazdy. Trenerka jednak nie przejmowała się krytyką i w zaciszu domu pracowała nad sylwetką, co jakiś czas prezentując postępy obserwatorom.

Polecamy:  Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.