Królowa Charlotta
Fot. Netflix
O tym się mówi!

Netflix wypuszcza nowy prequel Bridgertonów

"Królow"Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów". to prawdziwy hit

Aleksandra Frankowska 5 maja 2023 08:07
Królowa Charlotta
Fot. Netflix

Netflix doskonale wie, jak przyciągnąć widzów. Po hicie serialu „Bridgertonowie”, na którego kolejne sezony wciąż czekamy z niecierpliwością, przyszedł czas na prequel „Królowa Charlotta: opowieść ze świata Bridgertonów”. Czy będzie to kolejny hit, który przeniesie nas w świat angielskiej arystokracji? Jesteśmy o tym przekonani!

ZOBACZ TEŻ: Wszystko, co wiemy o 3. części serialu "Bridgertonowie"

Netflix szykuje nowy hit

Platforma tym razem zamierza opowiedzieć historię Królowej Charlotty oraz jej zawiłą drogę w dojściu do władzy. Nie pominie również wątku miłości z królem Jerzym. W końcu gdyby nie on, nie byłaby u władzy. Informacja o prequelu zaskoczyła fanów serialu. Wszyscy bowiem oczekiwali kolejnego sezonu „Bridgertonów”. Okazuje się jednak, że trzeba będzie na niego jeszcze zaczekać, ale widzowie nie pozostaną w niedosycie.

W prequelu nie brakuje również nawiązania do prawdziwej monarchii brytyjskiej. Król Jerzy III rzeczywiście chorował psychicznie. Badacze do dziś spierają się, jaka choroba towarzyszyła mu przez lata. Prawda jest taka, że doczekał się aż 15 potomków i nie miał kochanek. Wiódł bardzo szczęśliwe życie.

Królowa Charlotta
Fot. Netflix

Czego możemy spodziewać się po najnowszym prequelu Netflix?

Nie będzie to tylko opowieść o Królowej Charlottcie. W produkcji Netflixa nie zabraknie także losów Lady Danbury, która za mąż wyszła z rozsądku. Pojawi się również lady Bridgerton, wówczas jeszcze Violet. Ukazane zostaną jej losy miłosne i to, w jaki sposób ona debiutowała w tamtych czasach.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Bridgertonów 2" w zjawiskowej stylizacji od Magdy Butrym!

Bohaterki tamtych lat pokażą, że również miały swoje zdanie i bywały waleczne w gonitwie o własne szczęście. Nie możemy doczekać się premiery, która już na dniach. Będziecie oglądać? 

Królowa Charlotta
Fot. Netflix

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?