Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
Z ŻYCIA GWIAZD

Zarobki 14-letniej Viki Gabor robią wrażenie. Na co gwiazda wydaje najwięcej?

Odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć...

Rafał Kowalski 14 lipca 2021 15:52
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Roksana Węgiel, Marcin Maciejczak, Ala Tracz, Viki Gabor… Nie da się ukryć, że rośnie nowe, zdolne pokolenie polskich artystów, którzy nie tracą czasu i już jako nastolatkowie grają pierwsze koncerty. A każdy występ to przecież i wysokie zarobki. Ile kosztuje występ Viki Gabor? I na co artystka wydaje najwięcej? Znamy prawdopodobne stawki!

Wiktoria Gabor o pieniądzach. Jakie ma stawki?

Choć 14-letnia Viki Gabor ani jej otoczenie nie powiedzieli nigdy głośno, ile kosztuje koncert wokalistki, to Super Express podliczył na podstawie swoich źródeł, że wykonawczyni takich hitów jak Superhero, Afera czy Time może liczyć na bardzo wysokie gaże. Np. za zaśpiewanie 2-3 piosenek telewizje są skore zapłacić nastolatce od 10 do 20 tysięcy złotych. Z kolei jeden post na jej Instagramie, który ma być reklamą dla marki, to podobno cena 30-50 tysięcy złotych.

Musimy przyznać, że kwoty robią wrażenie. A to nie koniec, bo przecież 14-latkę obserwują w sieci miliony osób. I to właśnie dzięki temu piosenkarka może liczyć na kontrakty reklamowe. Na pozamuzycznych aktywnościach gwiazda zarobiła w ostatnim roku - jak podaje Super Express - około 600 tysięcy złotych.

Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Viki Gabor o rodzicach i wydatkach

A na co Wiktoria Gabor wydała pierwszą większą gotówkę? Na to pytanie dziennikarki JastrzabPost.pl gwiazda nie potrafiła odpowiedzieć dając do zrozumienia, że nie przywiązuje wagi do takich rzeczy. Piosenkarka szybko jednak dodała, na co najczęściej przeznacza zarobione pieniądze. „Kupuję pluszaki, dużo jedzenia, bo kocham jeść. Przeważnie jem sushi”, wyznała rozbawiona nastolatka.

CZYTAJ TEŻ: Viki Gabor pokazała jak mieszka! Uwagę zwracają ozdoby na ścianach!

W innym wywiadzie wyjawiła też, że nie trzyma całej fortuny na swoim koncie. "Nie wydaję jeszcze pieniędzy. Trzymają je dla mnie rodzice i zawsze uzgadniam z nimi, co mogę kupić", czytamy w Party.

Dobrze mieć tak odpowiedzialnych rodziców, którzy na dbają o przyszłość i rozwagę córki w temacie pieniędzy. Zdziwiła Was odpowiedź Viki? 

Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

TAGI #Viki Gabor

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?