Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
Z ŻYCIA GWIAZD

Zarobki 13-letniej Viki Gabor robią wrażenie. Na co gwiazda wydaje najwięcej?

Odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć...

Rafał Kowalski 23 stycznia 2021 06:59
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Roksana Węgiel, Marcin Maciejczak, Ala Tracz, Viki Gabor… Nie da się ukryć, że rośnie nowe, zdolne pokolenie polskich artystów, którzy nie tracą czasu i już jako nastolatkowie grają pierwsze koncerty. A każdy występ to przecież i wysokie zarobki. Ile kosztuje występ Viki Gabor? I na co artystka wydaje najwięcej? 

Wiktoria Gabor o pieniądzach. Jakie ma stawki?

Choć 13-letnia Viki Gabor ani jej otoczenie nie powiedzieli nigdy głośno, ile kosztuje koncert wokalistki, to Super Express podliczył na podstawie swoich źródeł, że wykonawczyni takich hitów jak Superhero, Afera czy Time może liczyć na bardzo wysokie gaże. Np. za zaśpiewanie 2-3 piosenek telewizje są skore zapłacić nastolatce od 10 do 20 tysięcy złotych. Z kolei jeden post na jej Instagramie, który ma być reklamą dla marki, to podobno cena 30 tysięcy złotych. Musimy przyznać, że kwoty robią wrażenie.

A na co Wiktoria Gabor wydała pierwszą większą gotówkę? Na to pytanie dziennikarki JastrzabPost.pl gwiazda nie potrafiła odpowiedzieć dając do zrozumienia, że nie przywiązuje wagi do takich rzeczy. Piosenkarka szybko jednak dodała, na co najczęściej przeznacza zarobione pieniądze. „Kupuję pluszaki, dużo jedzenia, bo kocham jeść. Przeważnie jem sushi”, wyznała rozbawiona nastolatka.

Domyślamy się, że wyśpiewane przez Wiktorię kwoty są w większości w rękach jej rodziców, którzy na pewno dbają o rozwagę córki w temacie pieniędzy. Zdziwiła Was odpowiedź Viki? 

Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

TAGI #Viki Gabor

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.