Viki Gabor pokazała jak mieszka
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Viki Gabor pokazała jak mieszka! Uwagę zwracają ozdoby na ścianach!

Platynowe płyty i piękne obrazy!

Aleksandra Frankowska 29 listopada 2020 18:27
Viki Gabor pokazała jak mieszka
Fot. Instagram

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych młodych artystek. Jej niesamowity głos doceniony został w finale Europwizji Junior, który wygrała. W Polsce robi już ogromną karierę, a jeden z utworów nagrała we współpracy z samą Kayah! Viki na swoim Instagramie chętnie pokazuje kadry z codziennego życia, ujawniając przy okazji aranżację wnętrz rodzinnego domu, gdzie w dalszym ciągu mieszka z rodzicami. Jak mieszka 13-latka?

Niezwykła kariera Viki Gabor

Wokalistka ma dopiero 13 lat, a na koncie tak wiele sukcesów, jakich nie ma większość dorosłych. Wzięła udział w programie The Voice Kids, Szansa na Sukces, aż w końcu reprezentowała Polscę w finale konkursu Eurowizja Junior, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej piosenka Superhero stała się hitem wszystkich list przebojów.

Viki Gabor pokazała mieszkanie
Fot. Instagram

Przyszłość Viki Gabor

Nastolatka wie, że Instagram to jej główne źródło komunikacji z fanami. Chętnie korzysta z social mediów, aby publikować dla nich ciekawe filmy, koncerty, a także skrawki ze swojego prywatnego życia. Viki mieszka i uczy się w Krakowie, jednak większość jej zobowiązań zawodowych związanych jest z Warszawą, co znacznie utrudnia jej karierę. Rodzice dla dobra córki rozważają jednak przeprowadzkę do Warszawy, o czym opowiedziała portalowi JastrząbPost.

Najlepsze produkty do pielęgnacji brązowych włosów

Viki Gabor pokazała mieszkanie
Fot. Instagram

Myśleliśmy, bo byłoby łatwiej. Ale dobrze jest teraz nam w Krakowie i w sumie nie wiem, czy będziemy się przeprowadzać czy nie. To jest decyzja dla moich rodziców. Nie będę decydować. Ale myśleliśmy wielokrotnie, aby się przeprowadzić. Jednak jest to bardzo ciężka decyzja, ponieważ tam mamy całą rodzinę, mam też szkołę, którą bardzo lubię.

Jak mieszka Viki Gabor?

Artystka mieszka wraz ze swoimi rodzicami w Krakowie. Rodzina żyje dość skromnie, jednak uwielbia otaczać się modnymi detalami. Na zdjęciach publikowanych przez Viki można zobaczyć między innymi duży zegar ścienny, modną białą szafę pokaźnych rozmiarów oraz ozdoby ścienne. To one przykuwają największą uwagę – nie tylko platynowe płyty młodej wokalistki, ale również obrazy i grafiki.

Viki Gabor pokazała mieszkanie
Fot. Instagram

W domu Viki Gabor jest też miejsce dla czworonogów. Jej ukochany pies wabi się Mickey, a w czasie kwarantanny bardzo często był gwiazdą Instagrama Viki. 

Viki Gabor pokazała mieszkanie
Fot. Instagram

Viki Gabor pokazała mieszkanie
Fot. Instagram

Viki Gabor pokazała mieszkanie
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.