Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
SPROSTOWANIE

Do artykułu „Michał Szpak ma poważne problemy. Wokalista nie będzie mógł wykonywać swoich utworów?”

Opublikowanego w serwisie viva.pl 24 lipca 2020 roku

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2020 09:03
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Sprostowanie wysłane przez spółkę J&J Musicart Ltd. sp. z o.o. oddział w Polsce

W związku z publikacją w serwisie viva.pl dnia 24 lipca 2020 r. artykułu pt. „Michał Szpak stracił prawo do swoich utworów. Manager gwiazdora komentuje” pod adresem:

https://viva.pl/ludzie/newsy/plyta-michala-szpaka-zniknela-z-sieci-wokalistka-stracil-prawo-do-swoich-utworow-127270-r1/

Wyjaśniamy, że:

Wykonywanie przez Michała Szpaka utworów na koncertach nie jest uzależnione od udzielenia zgody przez J&J Musicart Ltd lub uiszczenia na jej rzecz wynagrodzenia - ale od uzyskania zgody wydawców muzycznych, posiadających prawa do poszczególnych utworów;

Nie jest prawdą, że utwory „Jesteś Bohaterem” i „Byle być sobą” usunięto z serwisu YouTube z inicjatywy i przy udziale J&J Musicart Ltd.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.