Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
SPROSTOWANIE

Do artykułu „Michał Szpak ma poważne problemy. Wokalista nie będzie mógł wykonywać swoich utworów?”

Opublikowanego w serwisie viva.pl 24 lipca 2020 roku

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2020 09:03
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Sprostowanie wysłane przez spółkę J&J Musicart Ltd. sp. z o.o. oddział w Polsce

W związku z publikacją w serwisie viva.pl dnia 24 lipca 2020 r. artykułu pt. „Michał Szpak stracił prawo do swoich utworów. Manager gwiazdora komentuje” pod adresem:

https://viva.pl/ludzie/newsy/plyta-michala-szpaka-zniknela-z-sieci-wokalistka-stracil-prawo-do-swoich-utworow-127270-r1/

Wyjaśniamy, że:

Wykonywanie przez Michała Szpaka utworów na koncertach nie jest uzależnione od udzielenia zgody przez J&J Musicart Ltd lub uiszczenia na jej rzecz wynagrodzenia - ale od uzyskania zgody wydawców muzycznych, posiadających prawa do poszczególnych utworów;

Nie jest prawdą, że utwory „Jesteś Bohaterem” i „Byle być sobą” usunięto z serwisu YouTube z inicjatywy i przy udziale J&J Musicart Ltd.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.