Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
SPROSTOWANIE

Do artykułu „Michał Szpak ma poważne problemy. Wokalista nie będzie mógł wykonywać swoich utworów?”

Opublikowanego w serwisie viva.pl 24 lipca 2020 roku

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2020 09:03
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Sprostowanie wysłane przez spółkę J&J Musicart Ltd. sp. z o.o. oddział w Polsce

W związku z publikacją w serwisie viva.pl dnia 24 lipca 2020 r. artykułu pt. „Michał Szpak stracił prawo do swoich utworów. Manager gwiazdora komentuje” pod adresem:

https://viva.pl/ludzie/newsy/plyta-michala-szpaka-zniknela-z-sieci-wokalistka-stracil-prawo-do-swoich-utworow-127270-r1/

Wyjaśniamy, że:

Wykonywanie przez Michała Szpaka utworów na koncertach nie jest uzależnione od udzielenia zgody przez J&J Musicart Ltd lub uiszczenia na jej rzecz wynagrodzenia - ale od uzyskania zgody wydawców muzycznych, posiadających prawa do poszczególnych utworów;

Nie jest prawdą, że utwory „Jesteś Bohaterem” i „Byle być sobą” usunięto z serwisu YouTube z inicjatywy i przy udziale J&J Musicart Ltd.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.