Kasia Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
ZE ŚWIATA MUZYKI

Wspaniała wiadomość dla fanów Kasi Kowalskiej. Na to wszyscy czekali!

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 26 kwietnia 2020 08:48
Kasia Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Córka Kasi Kowalskiej wraca do zdrowia, a artystka powoli powraca do pracy. Niebawem fani jej talentu znów będą mieli okazję zobaczyć ją na wielkiej scenie. Takiego koncertu w swojej karierze Kasia Kowalska jeszcze nie miała. Poznajcie szczegóły. 

Kasia Kowalska zagra koncert

Ostatnie tygodnie nie były dla niej łatwe. Córka Kasi Kowalskiej, która od kilku lat mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje na London College of Fashion, miała poważne problemy ze zdrowiem. Kasia Kowalska nagrała krótkie wideo, w którym wyjaśniła nieobecność córki. „Dzisiaj dostałam telefon z Anglii z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację”, zaczyna swój poruszający apel Kasia Kowalska na Instagramie. „Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje nie potrafię płakać, choć dziś już wypłakałam wiele godzin, więc kochani jeśli nie musicie nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu”, mówiła łamiącym się głosem.  

Wszyscy fani gwiazdy wstrzymali oddech i z niecierpliwością wyczekiwali nowych i jak najlepszych wieści o stanie zdrowia Oli. Początkowo doniesienia nie były najlepsze. Ola została zaintubowana, a później wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Cała sytuacja była o tyle trudna, że wokalistka nie mogła w tym trudnym czasie być obok córki. Gwiazda mogła liczyć na wsparcie fanów. Tydzień temu wokalistka w końcu odetchnęła z ulgą, bowiem Ola została wybudzona ze śpiączki, a jej stan uległ znacznej poprawie. Wczoraj Kasia Kowalska dodała na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym po raz pierwszy od dawna się uśmiecha. Wygląda na to, że Ola ma się dobrze i powoli wraca do zdrowia.

Artystka zaczęła także myśleć o sprawach zawodowych, czyli powrocie na scenę. Jak to możliwe w czasach pandemii? Wiele gwiazd daje koncerty za pośrednictwem swoich social mediów. Tym razem jednak udało się zorganizować coś na większa skalę. Kasia Kowalska zagra 2 maja koncert w Chorzowie.  Organizatorzy wydarzenia zrobili wszystko zgodnie z panującymi obecnie przepisami. Scena zostanie ustawiona na świeżym powietrzu pomiędzy budynkami mieszkalnymi, dzięki czemu fani artystki będą mogli uczestniczyć w koncercie, stojąc na swoich balkonach lub wyglądając z okiem. Musimy przyznać, że to naprawdę piękna inicjatywa!  

Kasia Kowalska, Fryderyki 2019
Fot. AKPA

Gwiazdy, które przyznały się do depresji: Kasia Kowalska
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.