Aleksandra Leszczyńska 16 marca 2016 17:43
1/5
Zespół Mini Girls
Copyright @CEN/EAST NEWS
1/5

Urocze do granic możliwości, wystylizowane i w mocnym makijażu. 4- i 5-letnie dziewczynki z popowego zespołu muzyczno-tanecznego Mini Girls podbiły już Chiny. Teraz podbijają resztę świata.

 

Talenty należy rozwijać od najmłodszych lat, szczególnie te taneczne. W wieku nastoletnim dziewczynki z pewnością na parkiecie zrobią furorę. Pytanie, czy członkinie Mini Girls nie są za młode na popularność?

 

Polecamy też: Michał Malitowski i Joanna Leunis: czy ich córeczka zostanie tancerką? "To jest nieuniknione".

 

 

2/5
Zespół Mini Girls
Copyright @CEN/EAST NEWS
2/5

Dziewczynki z Mini Girls pojawiły się już w wielu telewizyjnych show i zdobyły dużą grupę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na ich pierwszy singiel. Zespół  tworzy pięć koleżanek z miasta Zhengzhou z prowincji Hajnan w środkowych Chinach.

 

Polecamy też: Koniec chudych blondynek! Nowa linia lalek Barbie o wyglądzie i wymiarach prawdziwych kobiet

3/5
Zespół Mini Girls
Copyright @CEN/EAST NEWS
3/5

Członkinie zespołu Mini Girls poznały się na przedszkolnych zajęciach tanecznych. Lekcje polegały na odtwarzaniu kroków tanecznych popularnych w Chinach południowokoreańskich grup jak Wonder Girls, 2NE1, S.E.S., czy Girl's Generation.

 

Polecamy też: Archiwalne zdjęcia gwiazd "Tańca z gwiazdami" - tylko u nas takie zdjęcia!

 

 

 

4/5
Zespół Mini Girls
Copyright @CEN/EAST NEWS
4/5

W 2015 roku prowadząca zajęcia taneczne Cai Shuang dostrzegła potencjał w kilku młodszych uczennicach i postanowiła stworzyć grupę muzyczną. Liderką zespołu Mini Girls jest Zhu Junya. Pozostałe członkinie to Zhang Qihan, Yu Yanxi, Li Yile i Xiao Ziyan. Dziewczynki są w trakcie pracy nad pierwszym singlem, któremu towarzyszyć będzie teledysk, na którym będziemy w stanie w pełni docenić ich taneczne umiejętności.

 

Polecamy też: Kocha Moschino, znała Warhola, kandyduje na prezydenta. A teraz Barbie odwiedzi Paryż! W jakim celu?

 

 

 

5/5
Zespół Mini Girls
Copyright @CEN/EAST NEWS
5/5

Czy tak małe dzieci nadają się do show-biznesu? Zdania internautów na temat zespołu Mini Girls są podzielone. Na chińskim odpowiedniku Twittera - Weibo wielu użytkowników komentowało, że dziewczynki wcale nie są urocze, a mocny makijaż sprawia, że przestają wyglądać jak dzieci.

 

Polecamy też: Michał Malitowski został ojcem! Mistrz tańca i jego ukochana we wspólnym wywiadzie!

 

 

 

 

 

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.