Fot. Zawada / AKPA
historie miłosne

Marcin Meller żenił się dwukrotnie. Z byłą żoną nie doczekał się dzieci, dziś z ulgą mówi o późnym ojcostwie

Kim była pierwsza miłość dziennikarza?

Marcjanna Maryszewska 25 września 2023 14:03
Fot. Zawada / AKPA

Marcin Meller dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Od szesnastu lat jest mężem artystki Anny Dziewit, z którą wychowuje dwójkę wspaniałych pociech. Dziennikarz doskonale odnalazł się w roli ojca, choć w jego przypadku czas na rodzicielstwo przyszedł stosunkowo późno. Dziś jednak jest zadowolony ze swojej decyzji... Dlaczego na taki krok nie zdecydował się u boku pierwszej żony?

Marcin Meller był żonaty dwukrotnie. Małżeństwo z pierwszą żoną nie przetrwało

Były redaktor naczelny magazynu Playboy od kilkunastu lat jest szczęśliwym mężem Anny Dziewit — liderki zespołu Andy. "Anka zadzwoniła do redakcji, że ma ciekawy wywiad z pisarzem [...] zauważyła ją moja pani prezes, która zapytała mnie później o modelkę, którą minęła na korytarzu redakcji. Wyjaśniłem jej, że to nie jest żadna modelka, lecz dziennikarka. Później, już na etapie podrywu, opowiedziałem historię Ani, przekonany, że jako feministka poczuje się urażona reakcją pani prezes, tymczasem ona sprawiała wrażenie urażonej moją odpowiedzią" — tak Marcin Meller wspominał początki relacji z wszechstronnie utalentowaną piosenkarką.

Marcin Meller i Anna Dziewit-Meller na promocji swojej książki, 24.05.2011, Warszawa Traffic Club

Marcin Meller i Anna Dziewit-Meller na promocji swojej książki, 24.05.2011, Warszawa Traffic Club
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

W 2007 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. To u boku wybranki dziennikarz poczuł, że jest gotów, aby zadebiutować w najważniejszej życiowej roli — czyli roli ojca. Obecnie wychowują dwójkę dzieci: 11-letniego Gustawa oraz 9-letnią Barbarę. O swoich pociechach mówi, że były totalnie wyczekane.

CZYTAJ TAKŻE: Z mamą łączy go silna więź, o ojcu rzadko opowiada. Tak dziś wygląda syn Roberta Janowskiego

Na tak poważny krok nie zdecydował się z kolei u boku swojej byłej żony. Niewiele osób pamięta o pierwszym małżeństwie Marcina Mellera... Dziennikarz w przeszłości poślubił swoją koleżankę po fachu — Agnieszkę Niezgodę. O tej miłości wiadomo niewiele, a sam prezenter nie wracał wspomnieniami do dawnych czasów. "Wcale nie wiem, czy gdybym był ojcem w wieku 20 lat, nie spieprzyłbym sprawy. Może bym tego nie udźwignął, zajmowałbym się sobą zamiast rodziną?", przyznał w rozmowie z magazynem Logo. Dziś sam jest zdania, że dojrzałe ojcostwo zdecydowanie wyszło mu na lepsze.

Marcin Meller, Agnieszka Niezgoda-Meller, inauguracja magazynu "A4"

Fot. Zawada / AKPA

Agnieszka Niezgoda — kim jest pierwsza żona Marcina Mellera?

Ostatnie dostępne zdjęcia Marcina Mellera i Agnieszki Niezgody pochodzą z drugiej połowy 2003 roku. Ich małżeństwo najprawdopodobniej dobiegło końca niedługo później. Jednak żadne z nich nigdy nie zdecydowało się opowiedzieć szerzej o swojej relacji. Począwszy od tajemniczych początków miłości, aż do niespodziewanego rozwodu — na każdym z tych etapów byli małżonkowie skrupulatnie strzegli swojej prywatności przed mediami.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Miał być ślub, ale Renata Gabryjelska uciekła sprzed ołtarza. Do rozstania ze Stanisławem Trzcińskim doszło nagle

Czym zajmowała się jego pierwsza żona? Agnieszka Niezgoda była dziennikarką, a media określają ją jako jego koleżankę po fachu. Wobec tego niewykluczone, że znajomość pary rozkwitała w środowisku zawodowym. 

Jak dowiadujemy się z opisu na stronie lubimyczytac.pl, Agnieszka Niezgoda jest pisarką, mającą na koncie powieści tj. Dobranocka, Chwila nieuwagi czy Pan idealny. Po rozwodzie z Marcinem Mellerem na stałe zamieszkała w Hollywood. Jest również współautorką albumu Hollywood PL 

Marcin Meller, Agnieszka Niezgoda-Meller, premiera filmu "Ciało", 22.08.2003

Fot. Zawada / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.