najlepsze-erotyki
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

5 najlepszych powieści erotycznych na lato

Te pikantne historie przeniosą was do świata pełnego miłości i niczym nieskrępowanej namiętności!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 31 maja 2021 12:20
najlepsze-erotyki
Fot. Adobe Stock

Pandemia koronawirusa zamknęła nas w domach. Jednym z pozytywnych skutków tego trudnego doświadczenia był bez wątpienia wzrost czytelnictwa. Polki wreszcie znalazły czas na czytanie. Czas, którego dotąd tak bardzo im brakowało. Dużym zainteresowaniem cieszyła się literatura erotyczna. Dlaczego kobiety wybierały akurat powieści erotyczne?

Najlepsze erotyki na lato 2021

Erotyki, kiedyś skrzętnie chowane pod poduszką, dziś stają się modne! Są sposobem na miły wieczór, bawią, ekscytują i wyrywają z rutyny. Dodają pieprzyka szarej codzienności. Miłość, namiętność, czułość, seks, rozczarowanie, tęsknota, pożądanie – to tematy, które przyprawiają nas o dreszcze emocji, ale nie tylko. Często są punktem wyjścia do rozważań na temat własnego związku, rozbudzają nasze potrzeby erotyczne, prowokują do działania.

Co aktualnie jest na topie?

Wybraliśmy dla was kilka nowości. Te książki nie pozwolą wam zasnąć! Jeśli nie boicie się zarwanych nocy, koniecznie po nie sięgnijcie.

Oblicza miłości. Tom I Przekonaj mnie — M. F. Mosquito

Zranione serce nie jest jedyną rzeczą, jaką ukrywa przed światem Aleksandra, piękna i niezależna właścicielka agencji reklamowej. Druga tajemnica dotyczy powodu rozstania z ukochanym – od czasu tamtego wydarzenia młoda kobieta otoczyła się murem, za który nie ma wstępu żaden przedstawiciel płci przeciwnej. Problem w tym, że wielkimi krokami zbliża się wesele jej byłego chłopaka, a Aleksandra nie ma zamiaru pojawiać się tam sama. Jedyna nadzieja w przystojnym barmanie, który przypadkiem pojawia się w życiu Aleksandry, ratując ją z opresji. Czy zagości w jej świecie na dłużej? I co się wydarzy, gdy w końcu wyjdzie na jaw pilnie strzeżony przez nią sekret? Tego dowiecie się sięgając po "Oblicza miłości"!

Ta historia mnie zauroczyła. Podobało mi się, jak autorka przedstawiła głównych bohaterów. Są wyraziści. Polubiłam ich od samego początku. Ich dialogi są zabawne z podtekstem seksualnym. Czuć chemię, wszystko jest zrobione ze smakiem - pisze @m.oniska__czyta__.

ksiazka-wydawnictwo-amare
Fot. Marta Szermelek

Konsorcjum. Tom III – A.S. Sivar

Konsorcjum… Ono nigdy nie śpi. Z każdym nowym dniem funduje ci zawrotną dawkę adrenaliny, skrajnych emocji i skłania do przekraczania kolejnych granic. Jednak co się stanie, kiedy przedawkujesz?

O tym wkrótce przekona się Nadia, młoda kobieta, która popełniła błąd - zakochała się w nieodpowiednim mężczyźnie. Wbrew swojej woli postawiona na piedestale buzującej testosteronem organizacji, musi jak najszybciej odnaleźć się w podziemnym świecie walk w klatkach. Czy jest coś, co mogłoby sprawić, że całe Konsorcjum zaakceptuje jej zwierzchnictwo? Czy jej ukochany odnajdzie w sobie na tyle sił, aby pojednać się ze swoimi odwiecznymi demonami? I co ma z tym wszystkim wspólnego nowe zrzeszenie powstałe w Polsce? Jedno jest pewne: walka o tron będzie zawzięta…

Tej książki się nie czyta, ją się pochłania. Świat przestał istnieć od chwili, kiedy wzięłam ją w ręce - stwierdza autorka bookstagrama @piekielnie_grzeszne_ksiazki

Zanim sięgniesz po 3 tom, przeczytaj wcześniejsze części "Konsorcjum"!

konsorcjum-3-tom
Fot. Marta Szermelek

Do ostatniej kropli krwi — Monika Cieluch

On – wychowany w patologicznej rodzinie zdobywa świat pięściami. Ona – wrażliwa i zdolna fotografka, poszukuje modela do swojego projektu artystycznego. Kiedy drogi Leo i Nasturcji się przetną, cały świat stanie w ogniu. Coraz silniejsze pożądanie, seks tak zmysłowy, że niemal nierealny i pragnienie, by wciąż sięgać po więcej. Ale przeszłość w końcu upomni się o Leo, nakazując mu dokonać najważniejszego w życiu wyboru. Może się okazać, że łącząca ich namiętność nie wystarczy, by zawalczyć o wspólną przyszłość… W końcu świat podziemia rządzi się swoimi prawami. Co zwycięży? Przekonajcie się same w "Do ostatniej kropli krwi".

ksiazka-wydawnictwo-amare
Fot. Marta Szermelek

Rozpalone zmysły — antologia

„Rozpalone zmysły” to siedem różnej długości opowiadań erotycznych, które podziałają na wyobraźnię zarówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. Te pikantne historie przeniosą was do świata pełnego niczym nieskrępowanej namiętności, gdzie nie istnieją tematy tabu, a najbardziej szalone fantazje mogą zostać spełnione. Wystarczy odrobina odwagi, by otworzyć się na nowe doznania. Jesteś gotowa?

Świetnie napisane sceny intymne, które naprawdę zapewniają dreszczyk emocji. Dodatkowo większość opowiadań ma drugie dno. Poruszają one kontrowersyjne tematy i pokazują, że za każdym człowiekiem stoi jego historia i przeszłość, która go ukształtowała - pisze Joanna Adamski na portalu dlalejdis.pl.

ksiazka-wydawnictwo-amare
Fot. Marta Szermelek

Kochaj mnie szeptem — Anna Dąbrowska

Istnieje seks, który rani i seks, który leczy. Odkryj poruszającą historię, która wciąga już od pierwszych stron. Dlaczego nieśmiała studentka tak pochopnie podejmuje decyzje o ślubie z żołnierzem o mrocznej przeszłości? Co stanie się z kobietą, kiedy seks zamieni się w udrękę? Czy przystojny sąsiad odmieni losy zagubionej bohaterki?

Polecam wam tę historię, jeśli lubicie powieści o zagmatwanych ludzkich losach, pełne bólu, wzruszeń, zawirowań i niespodziewanych zwrotów akcji - Agnieszka Lingas-Łoniewska

ksiazka-wydawnictwo-amare
Fot. Marta Szermelek

Po przeczytaniu "Kochaj mnie szeptem" koniecznie sięgnij po drugą część tej historii – „Zamień mnie w krzyk”.

Jeśli tego lata chciałybyście sięgnąć po nieco pikantniejszą literaturę, koniecznie sprawdźcie te propozycje – na pewno się nie zwiedziecie i przyprawią was one o szybsze bicie serca.

Materiał powstał z udziałem Zaczytani.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.