Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska chce podbić niemiecki rynek! Dziś premiera jej książki

Konrad Szczęsny 12 grudnia 2016 12:45
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wydaje książkę w Niemczech. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła podbić zachodnie rynki, zaczynając od kraju, w którym jej nazwisko jest doskonale znane. Czy „Best Body Plan” autorstwa trenerki fitness powtórzy sukces, jaki odniosło w Polsce?

 

Polecamy też: Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

Anna Lewandowska wydaje książkę w Niemczech

To już pewne. Anna Lewandowska postanowiła wydać książkę, która zawiera porady dotyczące zdrowego stylu życia w... Niemczech. Ogłosiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim Facebooku napisała:

Od przyszłego tygodnia moja książka "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" w języku niemieckim, w sprzedaży!!!! Kolejny sukces!!!
Cieszę się jak dzieciak
” - chwaliła się podekscytowana.

Anna Lewandowska w Polsce

Książka „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską” okazała się w Polsce dużym sukcesem praktycznie w dniu premiery. Wydawnictwo na rodzimym rynku ukazało się wiosną tego roku.

Moda to zjawisko, które przemija. A ja marzę, żeby ludzie żyjący zdrowo stali się większością w społeczeństwie. Na stałe” – mówiła o niej autorka

Anna Lewandowska wydaje się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, aby udzielać takich rad. Od lat układa swoim podopiecznym jadłospisy, zestawy ćwiczeń, prowadzi specjalne obozy treningowe i motywuje do działania. Jej aktywność przekłada się na świetne efekty: podopieczni podkreślają często, że zmieniła ich życie. A wszystko rozpoczęło się dzięki... jej trenerowi!

Anna Lewandowska o zdrowym odżywaniu

Tak mówiła o tym w VIVIE! rok temu Katarzynie Sielickiej.

Wszystko zaczęło się osiem lat temu od tego, że mój trener, Jerzy Szcząchor, bardzo schudł. Zapytałam, co się stało, a on odpowiedział, że zupełnie zmienił dietę. Widziałam w nim też inne pozytywne zmiany – zaczął ćwiczyć razem z nami, częściej się uśmiechał. Zainspirował mnie i ja też weszłam na tę drogę. Wtedy też rozpoczęłam współpracę ze szwagrem trenera, Jackiem Kucharskim, który jest specjalistą do spraw żywienia. Chciałabym, żeby aktywny i zdrowy styl życia stał się dla każdego z nas codziennością”.


Czy jej książka okaże się bestsellerem również w Niemczech?

Polecamy też: Silna, waleczna i wiernie wspierająca męża. Co Anna Lewandowska mówiła VIVIE! o życiu na szczycie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.