ZE ŚWIATA FOTOGRAFII

Ruszyła 10. jubileuszowa edycja konkursu VIVA! Photo Awards 2018!

Weź udział w tym prestiżowym konkursie i wygraj cenne nagrody!

Olga Figaszewska 10 października 2018 15:30
VIVA! PHOTO AWARDS 2018
Fot. materiały prasowe

Ruszyła jubileuszowa edycja VIVA! Photo Awards 2018! Już po raz dziesiąty odbywa się prestiżowy konkurs fotograficzny, mający na celu promocję i wsparcie rozwoju nowych talentów w dziedzinie fotografii. Znamienite Jury pod przewodnictwem Ryszarda Horowitza nagrodzi prace w 6. kategoriach: moda, uroda, reportaż, telefon, portret oraz film. W składzie jurorskim zasiądą również redaktor naczelna magazynu VIVA! Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, fotograf Mateusz Stankiewicz, dyrektor kreatywna Edipresse Polska Agnieszka Ścibior oraz dyrektor artystyczny Edipresse Polska Marek Knap.  Co zrobić, by wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody? 

VIVA! Photo Awards 2018: jak zgłosić się do konkursu?

Viva! Photo Awards od lat promuje polską fotografię, a laureaci konkursu pracują z najlepszymi na całym świecie. Już od 10 lat światowej sławy jury nagradza laureatów w kilku kluczowych kategoriach, wręczając im statuetkę oraz nagrody finansowe. Nieprzerwanie od pierwszej edycji prace finalistów, pod przewodnictwem Ryszarda Horowitza, oceniały sławy, m. in. Anja Rubik, Tomasz Gudzowaty, Alexi Lubomirski, Sandro Miller, Marcin Kydryński, Robert Wolański, Chris Niedenthal, Jacek Boniecki.

Konkursowi towarzyszą wystawy, zarówno prac konkursowych, jak i specjalnie przygotowanych wystaw światowej klasy Artystów. To m.in. zdjęcia: Jonha Malkovicha jako Jan Paweł II, Lecha Wałęsy i Fryderyka Chopina, kadry z filmów Romana Polańskiego czy niepublikowane fotografie Marilyn Monroe. W tym roku z okazji dekady konkursu na uroczystej gali wręczenia nagród na pewno nie zabraknie niespodzianek!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie VIVA! Photo Awards 2018? Zgłoszenia i formularz konkursowy znajduje się na stronie http://photo-awards.viva.pl/. Prace należy przesłać do dnia 9 listopada 2018 roku.  Ogłoszenie wyników nastąpi przed galą jubileuszową, która odbędzie się 20 listopada. Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na łamach magazynu VIVA! oraz podczas gali finałowej konkursu. Serdecznie zachęcamy do udziału! 

VIVA! PHOTO AWARDS 2018
Fot. materiały prasowe

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!