O TYM SIĘ MÓWI

Val Kilmer przegrywa z rakiem? Najnowsze zdjęcia aktora wstrząsnęły mediami

Choroba zmieniła go nie do poznania…

Konrad Szczęsny 19 czerwca 2018 18:58

Blizna po niedawnej operacji, ruchy wykonywane z trudem i twarz wykrzywiona bólem… Tak na najnowszych zdjęciach wygląda Val Kilmer. Legendarny aktor, któremu sławę przyniosła m.in. rola Icemana w Top gunie, ma prawdopodobnie nawrót raka. Proces leczenia w jego przypadku jest jednak znacznie utrudniony.

Val Kilmer ma nawrót raka

Na zdjęciach wykonanych w maju tego roku widać, że choroba wyniszczyła ciało aktora. Na jego lewej ręce widoczna jest blizna po niedawnej operacji, wydaje się wymizerowany i zmęczony zmaganiami z nowotworem. Co prawda aktor w zeszłym roku ogłosił, że raka gardła, którego u niego wykryto, udało się spacyfikować, jednak media za oceanem nie mają wątpliwości, że jakiś czas temu miał nawrót choroby.

Co gorsza, nowotwór miał zaatakować także inne części organizmu Vala Kilmera.

„Jego sytuacji nie poprawia fakt, że aktor, który należy do kontrowersyjnej grupy wyznaniowej Stowarzyszenie Chrześcijańskiej Nauki, długo nie przyjmował leków, bo wierzył, że wszystkie choroby pokona modlitwą. Gdy rak zaatakował ponownie, wreszcie poszedł do lekarzy. Oby tylko nie było za późno...”, relacjonuje Twoje imperium.

Walka Vala Kilmera z nowotworem

Przypomnijmy, że sensację wywołały słowa Michaela Douglasa, przyjaciela Vala Kilmera, które wypowiedział w trakcie wywiadu w maju 2017 roku, gdy został zapytany o stan zdrowia kolegi. „Sprawa nie wygląda dobrze. Modlę się za niego. To właśnie dlatego nic ostatnio o nim nie słyszeliście”, zwierzył się wyraźnie poruszony aktor.

W tej sytuacji Val Kilmer nie miał wyboru i odniósł się na początku czerwca 2017 roku do informacji na temat swojego stanu zdrowia, publikując oświadczenie.

„Kocham Michaela Douglasa, ale jest niedoinformowany. Ostatnio rozmawialiśmy ze sobą prawie dwa lata temu, kiedy poprosiłem go, by polecił mi specjalistę, który mógłby zdiagnozować guza na gardle. Nie mam już raka ani niczego innego. Nadal mam spuchnięty język, ale jestem mam stałą rehabilitację”, podkreślił ku uciesze fanów aktor.

Jednak już w styczniu tego roku zaczęto spekulować, że stan zdrowia gwiazdora Top Guna ponownie się pogorszył.

Czy Valowi Kilmerowi i tym razem uda się wygrać walkę z rakiem?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.