OSCARY 2019

Borys Szyc z największymi gwiazdami Hollywood na Oscarach!

Bradley Cooper, Emma Stone... Kogo jeszcze poznał?

Gabriela Czernecka 25 lutego 2019 11:04

Oscary 2019 już za nami. Z pewnością było to niezapomniane przeżycie dla aktorów z Polski. Dla niektórych z nich był do debiut na czerwonym dywanie w Hollywood. Borys Szyc, który zagrał w nominowanym do Oscara 2019 filmie Zimna Wojna miał okazję spotkać się z największymi gwiazdami Hollywood. Polski aktor zrobił sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Borysowi Szycowi udało się zrobić zdjęcie z Bradleyem Cooperem, Emmą Stone, Javierem Bardem... Z kim jeszcze? Zobaczcie sami! 

Oscary 2019 Borys Szyc zdjęcia z gwiazdami Hollywood

Oscary 2019 już za nami. Wśród zwycięzcówOlivia Colman, Rami Malek, Regina King czy Mahershala Ali. Choć film Pawlikowskiego Zimna wojna miał szanse na trzy statuetki, to niestety nie otrzymał żadnej. Polscy aktorzy nie ukrywali jednak, że ten wieczór nie jest dla nich przegrany (same nominacje to już ogromne wyróżnienie!) na zawsze pozostanie w ich sercach: „Przykro nam, że nie mamy żadnej nagrody. Myśmy się spodziewali, że tak będzie. Było mi przykro, ale miło, że spędziliśmy ten wieczór z ludźmi, którzy widzieli ten film. Mówię o takich ludziach jak Rami Malek, jak Queen Latifah. Wracam z poczuciem spełnienia”, powiedział tuż po gali Borys Szyc w wywiadzie dla polskich dziennikarzy.

„Byłem w sytuacji, o której marzyłem w wieku 3 lat, gdy po raz pierwszy obejrzałem amerykański film. To było »Karate Kid«. Moimi mistrzami byli Al Pacino, Christopher Walken, dla takiego małego ziomusia to znaczy niezwykle dużo”, dodał wzruszony. Aktor wspomniał także o hollywoodzkich gwiazdach, z którymi udało mu się porozmawiać o Zimnej Wojnie. „Siedzieliśmy wśród tej całej elity światowej, producenckiej. Bradley Cooper rozmawiał ze mną o Zimnej wojnie, Lady Gaga... Takie momenty pamięta się do końca życia”, zdradził.

Borys Szyc, który wraz z Joanną Kulig, Pawłem Pawlikowskim, Tomaszem Kotem i Łukaszem Żalem wziął udział w hollywoodzkiej ceremonii, pochwalił się fanom zdjęciami z największymi gwiazdami zza oceanu. Podekscytowany aktor pozował m. in. ze wspomnianym Bradleyem Cooperem, Ramim Malekiem Emmą Stone i Javierem Bardem. Z kim jeszcze? Zobaczcie w naszej galerii!  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.