CRUELLA film
Fot. Mat. prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Emma Stone jako Cruella de Mon w najnowszej adaptacji 101 Dalmatyńczyków!

Cruella powraca...

Gabriela Czernecka 23 lutego 2021 17:40
CRUELLA film
Fot. Mat. prasowe

Cruella de mon powraca w wielkim stylu. Metamorfoza Emmy Stone robi ogromne wrażenie. Disney po raz kolejny przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najsłynniejszych i najbardziej złowieszczych postaci - legendarnej Cruelli de Mon. Czego możemy się spodziewać? Poznajcie szczegóły!

Film Cruella zwiastun, data premiere, ciekawostki

Już w maju tego roku na platformie Disney + będziemy mieli okazję obejrzeć film Cruella. To opowieść o złowieszczej damie, która dała się poznać jako maniaczka futer stworzonych z żywych zwierząt, w szczególności dalmatyńczyków.

Emma Stone jako Cruella
Fot. Mat. prasowe

Film pokazuje, jak Cruella stała się bezwgzlędną i nastawioną na osiągnięcie celu projektantką mody. „Tak się składa, że jestem genialna, do szpiku zła i troszkę obłąkana. Jestem Cruella”, mówi główna bohaterka filmu. W najsłynniejszej roli Emma Stone, którą mieliśmy okazję obserwować m.in. w filmie Lalaland. U jej boku zagrają także: Paul Walter Hauser, Joel Fry, Emily Beecham, Mark Strong, Emma Thompson  oraz urocze dalmatyńczyki. Zobacz zwiastun!  

Emma Stone jako Cruella
Fot. Mat. prasowe

CRUELLA plakat filmu
Fot. Mat. prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.