CRUELLA film
Fot. Mat. prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Emma Stone jako Cruella de Mon w najnowszej adaptacji 101 Dalmatyńczyków!

Cruella powraca...

Gabriela Czernecka 23 lutego 2021 17:40
CRUELLA film
Fot. Mat. prasowe

Cruella de mon powraca w wielkim stylu. Metamorfoza Emmy Stone robi ogromne wrażenie. Disney po raz kolejny przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najsłynniejszych i najbardziej złowieszczych postaci - legendarnej Cruelli de Mon. Czego możemy się spodziewać? Poznajcie szczegóły!

Film Cruella zwiastun, data premiere, ciekawostki

Już w maju tego roku na platformie Disney + będziemy mieli okazję obejrzeć film Cruella. To opowieść o złowieszczej damie, która dała się poznać jako maniaczka futer stworzonych z żywych zwierząt, w szczególności dalmatyńczyków.

Emma Stone jako Cruella
Fot. Mat. prasowe

Film pokazuje, jak Cruella stała się bezwgzlędną i nastawioną na osiągnięcie celu projektantką mody. „Tak się składa, że jestem genialna, do szpiku zła i troszkę obłąkana. Jestem Cruella”, mówi główna bohaterka filmu. W najsłynniejszej roli Emma Stone, którą mieliśmy okazję obserwować m.in. w filmie Lalaland. U jej boku zagrają także: Paul Walter Hauser, Joel Fry, Emily Beecham, Mark Strong, Emma Thompson  oraz urocze dalmatyńczyki. Zobacz zwiastun!  

Emma Stone jako Cruella
Fot. Mat. prasowe

CRUELLA plakat filmu
Fot. Mat. prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!