CRUELLA film
Fot. Mat. prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Emma Stone jako Cruella de Mon w najnowszej adaptacji 101 Dalmatyńczyków!

Cruella powraca...

Gabriela Czernecka 23 lutego 2021 17:40
CRUELLA film
Fot. Mat. prasowe

Cruella de mon powraca w wielkim stylu. Metamorfoza Emmy Stone robi ogromne wrażenie. Disney po raz kolejny przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najsłynniejszych i najbardziej złowieszczych postaci - legendarnej Cruelli de Mon. Czego możemy się spodziewać? Poznajcie szczegóły!

Film Cruella zwiastun, data premiere, ciekawostki

Już w maju tego roku na platformie Disney + będziemy mieli okazję obejrzeć film Cruella. To opowieść o złowieszczej damie, która dała się poznać jako maniaczka futer stworzonych z żywych zwierząt, w szczególności dalmatyńczyków.

Emma Stone jako Cruella
Fot. Mat. prasowe

Film pokazuje, jak Cruella stała się bezwgzlędną i nastawioną na osiągnięcie celu projektantką mody. „Tak się składa, że jestem genialna, do szpiku zła i troszkę obłąkana. Jestem Cruella”, mówi główna bohaterka filmu. W najsłynniejszej roli Emma Stone, którą mieliśmy okazję obserwować m.in. w filmie Lalaland. U jej boku zagrają także: Paul Walter Hauser, Joel Fry, Emily Beecham, Mark Strong, Emma Thompson  oraz urocze dalmatyńczyki. Zobacz zwiastun!  

Emma Stone jako Cruella
Fot. Mat. prasowe

CRUELLA plakat filmu
Fot. Mat. prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…