CRUELLA film
Fot. Mat. prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Emma Stone jako Cruella de Mon w najnowszej adaptacji 101 Dalmatyńczyków!

Cruella powraca...

Gabriela Czernecka 23 lutego 2021 17:40
CRUELLA film
Fot. Mat. prasowe

Cruella de mon powraca w wielkim stylu. Metamorfoza Emmy Stone robi ogromne wrażenie. Disney po raz kolejny przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najsłynniejszych i najbardziej złowieszczych postaci - legendarnej Cruelli de Mon. Czego możemy się spodziewać? Poznajcie szczegóły!

Film Cruella zwiastun, data premiere, ciekawostki

Już w maju tego roku na platformie Disney + będziemy mieli okazję obejrzeć film Cruella. To opowieść o złowieszczej damie, która dała się poznać jako maniaczka futer stworzonych z żywych zwierząt, w szczególności dalmatyńczyków.

Emma Stone jako Cruella
Fot. Mat. prasowe

Film pokazuje, jak Cruella stała się bezwgzlędną i nastawioną na osiągnięcie celu projektantką mody. „Tak się składa, że jestem genialna, do szpiku zła i troszkę obłąkana. Jestem Cruella”, mówi główna bohaterka filmu. W najsłynniejszej roli Emma Stone, którą mieliśmy okazję obserwować m.in. w filmie Lalaland. U jej boku zagrają także: Paul Walter Hauser, Joel Fry, Emily Beecham, Mark Strong, Emma Thompson  oraz urocze dalmatyńczyki. Zobacz zwiastun!  

Emma Stone jako Cruella
Fot. Mat. prasowe

CRUELLA plakat filmu
Fot. Mat. prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.