Paulina Bernatek, Dawid Ogrodnik, Orły 2023
Fot. Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Orły 2023: Dawid Ogrodnik na uroczystej gali z ukochaną. Prezentowali się zjawiskowo! 

Aktor podziękował partnerce ze sceny

Olga Figaszewska 7 marca 2023 08:34
Paulina Bernatek, Dawid Ogrodnik, Orły 2023
Fot. Podlewski/AKPA

W poniedziałek odbyła się 25. gala rozdania Polskich Nagród Filmowych. O laureatach Orłów 2023  pisaliśmy tutaj. Na czerwonym dywanie polskiego święta kina nie zabrakło utalentowanych twórców. Wśród nich znalazł się Dawid Ogrodnik. Aktor pozował do zdjęć w towarzystwie partnerki, Pauliny Bernatek. Odbierając statuetkę zwrócił się także do ukochanej.

Dawid Ogrodnik i Paulina Bernatek na gali Orłów 2023

Ceremonia rozdania Orłów 2023 już za nami. Poznaliśmy listę laureatów. Jednym z nich był Dawid Ogrodnik. Aktor został uhonorowany statuetką za rolę  w filmie Johnny.

Artysta wygłosił przemówienie, w którym opowiedział o swoich autorytetach. Jednym z nich jest dla niego Andrzej Seweryn. „Andrzej, dziękuję Ci za to, że całe życie podwyższasz poprzeczkę i jesteś na straży”, mówił. Dawid Ogrodnik nie zapomniał także o swojej ukochanej. Paulina Bernatek towarzyszyła mu podczas gali. „Chcę podziękować Paulina tobie, że byłaś ze mną w tych trudnych chwilach, momentach, których nagroda nie znaczy nic”, dodał.

Ukochana towarzyszyła Dawidowi Ogrodnikowi na gali. Para prezentowała się zjawiskowo! 

CZYTAJ TAKŻE: Stylizacje gwiazd na gali rozdania Orłów 2023 

 

Paulina Bernatek, Dawid Ogrodnik, Orły 2023
Fot. Podlewski/AKOA

Kim jest Paulina Bernatek?

Po rozstaniu z Martą Nieradkiewicz, z którą doczekał się córki, Dawid Ogrodnik związał się z psychoterapeutką, psycholożką i trenerką biznesu, Pauliną Bernatek. Od pewnego czasu pokazują się na branżowych wydarzeniach i nie szczędzą sobie czułości. Para poznała się na planie filmu Johnny, w którym aktor wcielał się w rolę księdza Jana Kaczkowskiego. To było dla niego ogromne przeżycie. Paulina odpowiadała za opiekę psychologiczną.

„To swego rodzaju „życie w skórze” Jana było jak do tej pory najczulszym i najgłębszym przeżyciem, jakiego doświadczyłem w byciu aktorem. […] Nigdy wcześniej nie odczuwałem tak drastycznej, dramatycznej i histerycznej potrzeby życia. Nie potrafiłem ruszyć się z miejsca, nie wiedziałem tak naprawdę, co ze sobą zrobić”, opowiadał w rozmowie z wiez.pl o roli Jana Kaczkowskiego.

Aktor wspólnie z ukochaną Pauliną Bernatek otworzył studio na warszawskiej Pradze.  To miejsce, które powstało na podstawie ich doświadczenia i potrzeby zmian. „Łączymy różne dziedziny, których wspólnym mianownikiem jest zakorzenienie w psychologii. To daje holistyczne podejście. W Self Studio działają gabinety psychoterapeutyczne — na razie dla dorosłych, ale myślimy o poszerzeniu działań w tym zakresie. Oferujemy wsparcie aktorskie, a od jesieni warsztaty rozwojowe. W planach są też terapeutyczne grupy wsparcia”, mówiła Paulina Bernatek w rozmowie ze Zwierciadłem. 

SPRAWDŹ TEŻ: Orły 2023. Maciej Stuhr nawiązał do niedawnej afery wokół ojca. Padły zaskakujące słowa

Paulina Bernatek, Dawid Ogrodnik, Orły 2023
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.