Dawid Ogrodnik
Fot. Tomek Tyndyk
Z życia gwiazd

Oto nowa miłość Dawida Ogrodnika! Wiemy, kim jest i czym się zajmuje

U jej boku odnalazł szczęście

Marta Nawacka 22 października 2022 14:10
Dawid Ogrodnik
Fot. Tomek Tyndyk

Jest jednym z najbardziej znanych i cenionych w ostatnim czasie aktorów. Mimo że ma dopiero 36 lat, to na jego koncie znalazło się już wiele fenomenalnych kreacji aktorskich. O życiu prywatnym Dawida Ogrodnika wiadomo niewiele... Ostatnio jednak mężczyzna zrobił wyjątek i na jednej z imprez pojawił się z  ukochaną. Kim jest nowa miłość aktora?

Dawid Ogrodnik – życie prywatne

Przez 8 lat Dawid Ogrodnik pozostawał w związku z Martą Nieradkiewicz, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Para doczekała się wspólnie córeczki, Jaśminy. Choć rodzice dziewczynki są razem, to starają się wspólnie opiekować pociechą i równo rozdzielać rodzicielskie obowiązki. Teraz okazuje się, że serce zdolnego aktora ponownie jest zajęte... Mężczyzna spotyka się aktualnie z Pauliną Bernatek.

Czytaj też: Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. „Miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia”

Dawid Ogrodnik
Fot. Tomek Tyndyk

Dawid Ogrodnik w sesji dla magazynu VIVA!, 2016 rok

Dawid Ogrodnik otworzył biznes z nową partnerką. Kim jest Paulina Bernatek?

Ostatnio mogliśmy oglądać Dawida Ogrodnika we wspaniałej roli w filmie „Johnny”. Aktor, choć w młodości nie miał lekko, dzisiaj zdecydowanie wyszedł na proste i odnosi w życiu sukcesy. W produkcji mężczyzna wcielił się w ks. Jana Kaczkowskiego, który chorował na glejaka mózgu i pracował w hospicjum. „Johnny” nie przyniósł mu jednak tylko sukcesu zawodowego, ale także... nową miłość.

To właśnie na planie filmu aktor poznał Paulinę Bernatek, z którą się związał. Kobieta jest psychoterapeutką, a na planie odpowiadała za opiekę psychologiczną Dawida Ogrodnika. Między parą szybko zaiskrzyło, a obecnie tworzą szczęśliwy związek. Tygodnik Na Żywo podaje, że zakochani zdecydowali się otworzyć wspólny biznes, jakim jest miejsce rozwoju osobistego. Filmowy Jan Kaczkowski zajmuje się udzielaniem zajęć z aktorstwa, z kolei jego ukochana prowadzi psychoterapię dla dorosłych.  

Zobacz także: Piękna spikerka i nieatrakcyjny "Gruby". Historia miłości Bożeny Walter i Mariusza Waltera

Dawid Ogrodnik i Paulina Bernatek, 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 17.09.2022
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Dawid Ogrodnik i Paulina Bernatek, 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 17.09.2022

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.