Jeremy Renner w ciężkim stanie w szpitalu
Fot. MAY JAMES / Reuters / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Jeremy Renner trafił do szpitala. Gwiazdor filmów Marvela jest w stanie krytycznym

Przy aktorze czuwa rodzina

Olga Figaszewska 2 stycznia 2023 10:41
Jeremy Renner w ciężkim stanie w szpitalu
Fot. MAY JAMES / Reuters / Forum

Gwiazdor filmów Marvela trafił do szpitala. Jeremy Renner znajduje się w krytycznym stanie. Aktor uległ wypadkowi w czasie odśnieżania swojej posesji. Wydano oświadczenie, w którym przekazano informacje o stanie jego zdrowia. Jeremy Renner jest pod najlepszą opieką.

Jeremy Renner uległ wypadkowi 

Smutne informacje dotarły do fanów serii filmów „Avengers”. Jeremy Renner, odtwórca roli Hawkeye'a, uległ wypadkowi podczas odśnieżania. W USA od kilku dni panują trudne warunki pogodowe. Duża część kraju została sparaliżowana przez burze śnieżne, arktyczne mrozy i silny wiatr. Ponad 60 osób straciło życie. Wiele gospodarstw domowych zostało odciętych od prądu. W stanie Nowy Jork ogłoszono stan klęski żywiołowej.

Jeremy Renner został przetransportowany helikopterem do szpitala. Do wypadku doszło 1 stycznia w godzinach porannych na terenie posesji gwiazdora, która znajduje się w Tahoe w stanie Nevada w Kalifornii. Media spekulują, że Jeremy Renner mógł prowadzić pług śnieżny i to podczas prowadzenia maszyny mogło dojść do nieszczęśliewego wypadku. 

Czytaj też: Wdowa po Emilianie Kamińskim tuż przed spektaklem oddała hołd zmarłemu mężowi

Jeremy Renner, Pokaz specjalny serialu Hawkeye, 2021
Fot. Andrew H. Walker/Shutterstock/Rex Features/East News

51-letni aktor znajduje się pod opieką specjalistów. Jego stan jest określany jako krytyczny, ale stabilny.

„Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w stanie krytycznym, ale stabilnym. Ma obrażenia powstałe w wyniku związanego z pogodą wypadku w trakcie odśnieżania”, przekazał rzecznik Rennera w komentarzu dla The Hollywood Reporter.  Przy aktorze czuwa rodzina.

Kim jest Jeremy Renner?

Swoją karierę rozpoczynał na scenie. W filmie zadebiutował w produkcji Rozrabiaki w Waszyngtonie. Pojawiał się w S.W.A.T. Jednostka Specjalna, Daleka północ, Hansel i Gretel: Łowcy czarownic, Mission: Impossible – Rogue Nation, Nowy początek czy 28 tygodni później.

Zasłynął rolą w serii filmów Marvela. Jeremy Renner podbił serca widzów w produkcjach: Thor, Avengers, Avengers: Czas Ultrona, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów czy Avengers: Koniec gry. W listopadzie 2021 roku ukazał się miniserial Hawkeye.

Jeremy Renner dwukrotnie był nominowany do Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie The Hurt Locker. W pułapce wojny w 2009 roku oraz za rolę drugoplanową w filmie Miasto złodziei w 2010.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Sprawdź też: Opublikowano ostatni list Jarosława Kukulskiego do Anny Jantar. Mógł zmienić wszystko...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.