Tom Sizemore w ciężkim stanie, na zdjęciu w 2014 roku
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Tom Sizemore jest w ciężkim stanie. Znany aktor z filmu „Szeregowiec Ryan” walczy o życie

„Rodzina ma świadomość sytuacji i nadzieję, że wszystko będzie dobrze”

Olga Figaszewska 19 lutego 2023 20:49
Tom Sizemore w ciężkim stanie, na zdjęciu w 2014 roku
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

Tom Sizemore fanom kina znany jest  m.in. z filmów Szeregowiec Ryan, Helikopter w ogniu czy Gorączka. Zachodnie media podały, że aktor znajduje się w szpitalu. Gwiazdor jest w krytycznym stanie i walczy o życie. 

Tom Sizemore w szpitalu. Aktor z filmu Szeregowiec Ryan walczy o życie

Tom Sizemore został znaleziony w nocy w swoim domu w Los Angeles. Był nieprzytomny. 61-letni artysta trafił do szpitala z powodu pęknięcia tętniaka mózgu. Otrzymał natychmiastową pomoc. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii, a lekarze oceniają jego stan jako krytyczny i nie dają dużych szans na powrót pełnego powrotu do zdrowia. Menadżer aktora w rozmowie z mediami przekazał, że potrzeba czasu, by ocenić, jak potoczy się sytuacja. Charles Lago poinformował, że Tom Sizemore walczy o życie. Najbliżsi i fani artysty czekają na kolejne informacje na temat stanu jego zdrowia. To dla nich potężny cios.  

„Aktor jest w szpitalu. Jego rodzina ma świadomość sytuacji i nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jest za wcześnie, by mówić o powrocie do zdrowia, ponieważ aktor jest w stanie krytycznym pod ciągłą obserwacją”, mówił w komentarzu dla TMZ.

Tom Sizemore, 2013 rok
Fot. Michael Kovac/WireImage/Getty Images

Zachodnie media podkreślają, że Tom Sizemore przez lata prowadził hulaszczy tryb życia. Wielokrotnie wywoływał kontrowersje. Prasa rozpisywała się na temat jego problemów z prawem, uzależnień od narkotyków i alkoholu oraz przemocy domowej.

Został skazany za pobicie byłej partnerki, do czego nigdy się nie przyznał. Nie był to jedyny przypadek. Aktor miał stosować przemoc wobec innych ekssympatii. Tom Sizemore był też oskarżony o molestowanie seksualne 11-latki na planie jednego z filmów (do zdarzenia miało dojść w 2003 roku). W 2018 roku dorosła już kobieta zażądała od niego 3 mln dolarów odszkodowania. Aktora kilkukrotnie zatrzymywano za posiadanie narkotyków.

Tom Sizemore w ciężkim stanie, na zdjęciu w 2014 roku
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

Tom Sizemore w 2014 roku

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.