A jak prezentowali się w poprzednich latach?

Sabina Zięba 11 lutego 2019 17:30

W niedzielny wieczór 10 lutego w londyńskiej Royal Albert Hall odbyło się uroczyste rozdanie statuetek BAFTA, czyli nagród przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Wydarzenie to co roku przyciąga tłumy gwiazd znanych z dużego oraz małego ekranu, a także przedstawicieli z Pałacu Kesington. Od trzech lat rodzinę królewską na gali reprezentują księżna Kate oraz książę William. Tym razem bez wątpienia przyszła królowa skradła show i przyćmiła wszystkie aktorki.

Księżna Cambridge na tę okazję ubrała białą suknię z atelier Alexandra McQueena. Dobrała do niej szpilki od Jimmy'ego Choo oraz biżuterię wycenianą na około 600 tysięcy funtów - bransoletę królowej Elżbiety II, a także kolczyki, które należały wcześniej do księżnej Diany. Pojawiła się w nich na koncercie w Royal Albert Hall w 1991 roku.

Co ciekawe, w identycznym projekcie, lecz w kolorze różowym, Kate pokazała się w listopadzie ubiegłego roku na 70. urodzinach księcia Karola. Wydaje się, że naprawdę polubiła fason odsłaniający wystające obojczyki oraz subtelnie podkreślający jej talię. Książę William natomiast towarzyszył małżonce w niezwykle szykownym czarnym smokingu.

A jak na galach prezentowali się w ubiegłych latach? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/4
Copyright @Getty Images
1/4

Książę William w gustownym smokingu i księżna Kate w sukni od Alexandra McQueena na tegorocznej gali.

2/4
Copyright @Getty Images
2/4

W 2018 roku William pokazał się w tym samym outfitcie, natomiast ciężarna księżna wybrała projekt Jenny Peckham.

3/4
Copyright @Getty Images
3/4

Na gali BAFTA 2017 Williamowi zabrakło białej poszetki, natomiast księżna wybrała kwiatową kreację Alexandra McQueena. Co ciekawe, oryginalny projekt miał gorsetową górę na ramiączka. Na prośbę Kate jednak został zmodyfikowany.

4/4
Copyright @Getty Images
4/4

W 2011 roku, kilka miesięcy po ślubie, para pojawiła się na rozdaniu nagród BAFTA w Los Angeles. Kate prezentowała się zachwycająco w kreacji Alexandra McQueena oraz bogato zdobionym pasku podkreślającym szczupłą figurę.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!