4 / 5
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM

- Różni AA piszą do ciebie posty w Internecie, że nie wrócisz do picia i żebyś się trzymał, ale są i tacy którzy twierdzą że wrócisz, bo nie ma na to żadnego lekarstwa.

Nie wiem, czy wrócę, czy nie wrócę, ale na pewno już zmieniłem moje życie. Zdaję sobie jednak z tego sprawę, że nawroty są wpisane w tę chorobę, i że czynią wielkie spustoszenie. Od niektórych nawrotów ludzie umierają. Bo to tak, jakbyś odpalił rakietę ze skręconą sprężyną.

- Nie wrócisz, jeśli życie cię teraz cieszy.

Bardzo mnie cieszy, chociaż w tej chwili nie odczuwam radości z powodu deszczu i zimna. Cieszy mnie natomiast, że jeszcze w listopadzie wylecę do Tajlandii  i że będzie tam ciepło i wreszcie będę miał wakacje, których w tym roku praktycznie nie miałem.

- Polecisz z rodziną?
Tym razem tylko z Justyną, bo dzieci chodzą do szkoły. Ale my potrzebujemy czasu dla siebie. Trzeba pamiętać o tym, co dla nas jest ważne i jak naszym  czasem zarządzać. Ja  trochę poprzyjmowałem na siebie na kredyt. Miałem bardzo dużo zajęć bo zbieram plon mojej trzeźwości i wróciły do mnie propozycje.

- Już ich nie miałeś,  gdy piłeś?

Myślę, że jak ta  fama o mnie się rozeszła, to propozycje się skurczyły, bo kto chce pracować z aktorem, który zawala plan, przychodzi nietrzeźwy, albo w ogóle nie dociera? Dla mnie jednak najgorsze było,  że przestało mi się podobać to, co robię, nie czerpałem już z tego żadnej przyjemności.

Zobacz też: Borys Szyc i jego partnerka uwili sobie przytulne gniazdko, gdzie odpoczywają od zgiełku miasta. Zobaczcie, jak mieszkają!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...