Viva.pl

NOWY NUMER VIVY!

„Ja już mam męża, tylko państwo tego nie widzi”. Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek opowiedzieli nam o swojej miłości. EKSKLUZYWNE VIDEO VIVY!

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek są razem już od piętnastu lat. Ich uczucie widać w gestach, spojrzeniach, w sposobie, w jaki droczą się ze sobą, w czułości, z jaką o sobie opowiadają. Wciąż nie mogą bez siebie żyć. O intymnych szczegółach opowiedzieli w niezwykle intymnej rozmowie z Beatą Nowicką w nowym numerze VIVY!. Jak radzą sobie z ciągłą rozłąką, kto gotuje i gdzie wezmą ślub?

Polecamy też: TYLKO U NAS Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek w nowej VIVIE!: „Spisaliśmy testament. Jesteśmy gotowi na śmierć”

Robert Biedroń i Krzysztof Śmieszek o swojej miłości

Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia?
Robert: Nie była. Gdybym dzisiaj miał decydować, w ogóle bym go nie wybrał. W życiu.
Krzysztof: Aha…
Robert: (śmiech). On jest megaprzystojny, tylko że kompletnie nie w moim typie. Na ulicy pewnie bym się za nim nie obejrzał. Pracowaliśmy razem przez pewien czas i Krzysztof był u nas w pracy bardzo popularny. Wiem, że wielu osobom szalenie się podobał i marzyły o tym, żeby z nim być. A mi to nawet nie przyszło do głowy. Na szczęście Krzysztof wyszedł z inicjatywą. Dzisiaj nie wyobrażam sobie – a jestem w stanie wyobrazić sobie naprawdę bardzo dużo – życia bez Krzysztofa. Wydaje mi się to kompletnie nierealne. Również dlatego, że nigdy nie rozstaliśmy się, nie przechodziliśmy kryzysu, nie mieliśmy momentu, że przez kłótnię coś się między nami wypaliło i przez kilka dni nie odzywaliśmy się do siebie.


– Nie kłócicie się?
Krzysztof: Bardzo rzadko.
Robert: Pamiętam, jak moi rodzice się kłócili: były wrzaski, trzaskania drzwiami. U nas to nie do pomyślenia. Czasami spieramy się o aktywność Krzysztofa w internecie…
Krzysztof: Robert jest nieustannie w centrum publicznej uwagi, a ja jestem trochę panikarzem. W tym sensie, że strasznie mnie denerwuje, gdy Robert jest niesłusznie krytykowany. Wkurzają mnie nierzetelni dziennikarze. W sumie to chyba ja bardziej interesuję się sprawami społecznymi i polityką niż on (śmiech).
Robert: To prawda, Krzysztof ma dużo większą wiedzą polityczną ode mnie. Ale ja mam lepszą intuicję.

Czy chcieliby zalegalizować związek?

Robert: Tak, ale tylko w Polsce. Nie interesuje mnie taka uroczystość w innym kraju.

Krzysztof: Mamy wielu znajomych, którzy wzięli ślub w Danii, w Belgii, w Wielkiej Brytanii. I ja nie chcę umniejszać tego wydarzenia. Trzymam za nich kciuki. Natomiast zawsze im powtarzam – jako prawnik – że w Polsce to nic nie znaczy. To jest po prostu gest symboliczny.

Robert: Nie będę uprawiał fikcji. Jestem Polakiem, płacę podatki, służę mojemu krajowi od wielu lat, więc oczekuję, że to państwo będzie mnie traktowało równo. Godnie. To jest obowiązek państwa. Nie płacę podatków w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii, nie służę Niemcom czy Anglikom. Służę Polsce i chciałbym, żeby Polska w końcu zaczęła mnie sprawiedliwie, godnie traktować. I wtedy weźmiemy ślub.

Poznali się 14 lutego… Co Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek mówią o swojej miłości? Co zmieniło się w ich życiu odkąd są razem? Czego życzą nam na święta? Sprawdźcie to w naszym video!

Polecamy też: Robert Biedroń: „Naprawdę wierzę, że pewnego dnia wymówię słowa: Świadomy praw i obowiązków…” TYLKO U NAS

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

AGATA MŁYNARSKA z przybraną córką SYLWIĄ; po raz pierwszy o ślubie Sylwii i wyjątkowo silnej więzi, którą udało im się zbudować. ROBERT BIEDROŃ i KRZYSZTOF ŚMISZEK o niezwykłej miłości oraz ślubie, który planują wziąć... w Polsce! Mama najlepszego polskiego piłkarza, IWONA LEWANDOWSKA, zdradza, jak wychować mistrza. IZA KUNA o życiowych rolach, macierzyństwie oraz o tym, co się jej w życiu udało!

Zobacz także: „To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń”. Agata Młynarska planuje ślub przybranej córki!

Sylwia Mor, Agata Młynarska, VIVA! listopad 2017, okładka
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Zobacz także: „Czułam, że Sylwia szuka miłości”. Agata Młynarska z córką w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE I SESJI VIVY!

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top