Pochodzący z Polski stylista ubiera Katy Perry i Shakirę! Kim jest Johnny Wujek?

Fot. Instagram

Choć wielu ambitnych Polaków emigruje do Stanów Zjednoczonych, tylko nielicznym udaje się coś osiągnąć. Jedną z tych osób jest Johnny Wujek, który na co dzień ubiera m.in. Katy Perry, Kim Kardashian oraz Shakirę. Jak to się stało, że jest jednym z najlepszych stylistów w USA?

Polecamy też: Te kreacje zrobiły wrażenie na całym świecie! Poznaj najlepiej ubrane bohaterki filmowe

POLECAMY: Bo gdzie się wystroić, jeśli nie do opery? Najlepsze zdjęcia ukażą się w albumie Opera Prêt-à-porter

Źródło: materiały prasowe/Teatr Wielki Opera Narodowa

Kim jest Johnny Wujek?

Johnny Wujek urodził się 24 lipca 1979 roku i w dzieciństwie wyemigrował z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Swoją karierę rozpoczął w wieku 20 lat, kiedy to podczas jednej z imprez urodzinowych został dostrzeżony przez szefostwo agencji modelingowej Next Model Management. Jego pierwszym zleceniem był dobroczynny pokaz Dolce&Gabbana zorganizowany w domu Stevena Spielberga.

Fot. Instagram

Na zdjęciu Johnny Wujek jako dziecko i obecnie.

Polecamy też: Zobacz najciekawszą kampanię sezonu! Gucci proponuje projekty nie z tego świata

Potem zdecydował się na karierę stylisty. Od wielu lat współpracuje z Katy Perry. To on jest odpowiedzialny za wszystkie jej szalone zestawy ubrań, zarówno w teledyskach, jak i na koncertach. Z jego rad korzysta również Kim Kardashian, Shakira, Mischa Barton, Amber Heard, Nicki Minai oraz Miley Cyrus. Od 2012 roku jest odpowiedzialny za kreacje w amerykańskiej edycji Top Model. „The Hollywood Reporter” w 2014 roku umieścił go na liście 25 najlepszych stylistów w USA. Na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje go 223 tysiące fanów, często zamieszcza zdjęcia z gwiazdami.

 

I'll always be there in a JAM. #tbt #stylistLife

Post udostępniony przez JOHNNY WUJEK (@jwujek)

Chciałbyś / chciałabyś mieszkać w USA?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE