Lucien Laviscount, Shakira, 2024
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for TSX Entertainment
Z Życia gwiazd

Pocieszyła się przy nim po rozstaniu, dzieli ich 15 lat. Przyjaciele ostrzegają Shakirę przed nowym partnerem

Złamie jej serce? "Chce, żeby ludzie go znali", grzmią bliscy piosenkarki

Olga Figaszewska 5 kwietnia 2024 18:45
Lucien Laviscount, Shakira, 2024
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for TSX Entertainment

Po głośnym rozstaniu z Gerardem Pique stara się budować życie na nowo. Zakończona relacja kosztowała Shakirę wiele emocji. Jednak wokalistka nie zamknęła swojego serca na miłość i dziś głośno mówi się o nowym partnerze. Podobno wybrankiem gwiazdy jest aktor z serialu Emily w Paryżu. Czy z Lucienem Laviscountem łączy ją prawdziwe uczucie? Czy artystka znów poczuje się wykorzystana? Przyjaciele ostrzegają ją przed jednym.

Shakira i Gerard Pique - niewierność partnera wstrząsnęła artystką

Shakira i Gerard Pique tworzyli jedną z najpiękniejszych par zagranicznego show-biznesu. „Nagle spotkałam Gerarda i wyszło słońce”, mówiła artystka w jednym z wywiadów o chwili, w której poznała partnera. Długo nie wierzyła, że trafi na miłość swojego życia. Wydawało się, że nic nie jest w stanie ich rozłączyć. Wspierali się, cieszyli wspólnymi sukcesami, pocieszali w chwilach zwątpienia i pokonywaniu przeciwności losu. Wokalistka i popularny piłkarz doczekali się dwóch cudownych synów: Milana i Shashy, którzy są ich oczkiem w głowie.

Choć para wydawała się wieść spokojne i szczęśliwe życie, to w mediach regularnie pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku. W pewnym momencie w sieci gruchnęła wieść o rozstaniu pary. Shakira miała nakryć ukochanego na zdradzie. Gerard Pique miał spotykać się z dwudziestokilkuletnią hostessą. Wraz z rosnącym zainteresowaniem mediów, para potwierdziła, że po 12 latach związku ich relacja przechodzi do historii. „Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o uszanowanie ich prywatności. Dziękujemy za zrozumienie”, przekazali wówczas w komunikacie prasowym w 2022 roku.

Shakira długo dochodziła do siebie. Napisała nawet piosenkę o rozstaniu. Rodzina była dla niej najważniejsza. Tymczasem otrzymała od ukochanego potężny cios, prosto w serce…

Czytaj też: Nie żyje francuski biznesmen Jean-Yves Le Fur. Był drugim mężem polskiej modelki, Małgorzaty Beli

Shakira, Gerard Pique rozstali się?
Fot. AP/East News

Shakira i Gerard Pique, 2014 rok

Shakira odnalazła miłość u boku Luciena Laviscounta? Kim jest jej nowy partner?

Po dwóch latach wokalistka została przyłapana z Lucienem Laviscountem, którego widzowie znają doskonale z serialu Emily w Paryżu. Okazuje się, że młodszy o 15 lat brytyjski aktor wpadł jej w oko na planie do najnowszego teledysku do utworu Punteria. 31-latek ma na swoim koncie role w filmach i serialach (Coronation Street,  Waterloo Road, One, Scream Queens). Ogólnoświatową rozpoznawalność przyniósł mu angaż w hicie Netflixa. Czy łączy ich coś więcej, niż sprawy zawodowe? Tak twierdzą zachodnie media, które uważają, że wspólna praca bardzo ich do siebie zbliżyła. Od tamtej pory spotykają się regularnie i mocno angażują się w tę znajomość. Ostatnio byli widziani w restauracji Carbone, do której udali się zaraz po koncercie artystki na Time Square.

Wielbiciele gwiazdy chcieliby dla niej szczęśliwej miłości, ale przyjaciele Shakiry postanowili ją ostrzec. Brytyjski aktor podobno nie jest stały w uczuciach i ma już na swoim koncie wiele medialnych związków. 31-latek spotykał się m.in. z Kelly Osbourne, Brooke Vincent czy Chelsee Healey. „Shakira jest zdesperowana, żeby się zakochać, ale jej przyjaciele są zaniepokojeni, ponieważ Lucien powoli wspina się po drabinie celebrytów, spotykając się z kobietami, które były mniej znane niż Shakira”, wspomniała na łamach Daily Mail osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.  

Bliscy artystki obawiają się, że Lucien chce wykorzystać jej popularność i podobnie jak Gerard złamie jej serce. Podobno wokalistka wciąż nie potrafi zapomnieć o byłym partnerze, choć tak bardzo ją skrzywdził. Przyjaciele uważają, że Shakira desperacko pragnie miłości i robi błąd angażując się w tę relację.  

„Kobiety, z którymi Lucien był do tej pory, były zupełnie inne. Teraz spotkał na swojej drodze Shakirę, a ta chce miłości. Jednak jej przyjaciele boją się, że on tylko chce, żeby ludzie go znali, a to może mu zapewnić właśnie Shakira”, dodawał informator.

Czy Shakira będzie żałować? My życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Czytaj też: Kobiety do niego wzdychają, ale jego serce jest zajęte. Jego żona to popularna aktorka

Lucien Laviscount, Shakira, 2024
Fot. Backgrid/East News

Lucien Laviscount, Shakira, 2024

Lucien Laviscount, Shakira, 2024
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for TSX Entertainment

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.