EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Ewa Kasprzyk o odważnej kreacji i recepcie na piękny wygląd: Dwa piwa wieczorem i...

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2017 08:00
Ewa Kasprzyk i Jan Kliment, VIVA!, kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM/ Viva!

W miniony weekend Ewa Kasprzyk zachwyciła media i fanów w trakcie premiery spektaklu „Otwarcie sezonu”, w którym gra jedną z głównych ról. Jej kreacja wywołała duże poruszenie, gdyż wyeksponowała biust aktorki. – Po prostu założyłam coś, co uznałam za stosowne i co w mojej opinii pasuje do roli wielkiej gwiazdy, którą gram w tym spektaklu  – wyjaśniła nam Ewa Kasprzyk. Co myśli o całym medialnym zamieszaniu związanym z wieczorową kreacją? Czy uważa, że pokazała za dużo?

Polecamy też: Kora, Kasprzyk, Szapołowska. One udowadniają, że seksapil nie ma metryki!

Ewa Kasprzyk o kreacji z dekoltem na premierze „Otwarcia sezonu”

Ewa Kasprzyk podkreśla, że w jej opinii wieczorowa suknia, którą założyła, nie była kontrowersyjna. – Nie widzę w tym, co założyłam, wyrazu odwagi, nie założyłam przecież mini z odkrytymi nogami! To jest elegancka suknia wieczorowa, która pasowała do tej okazji. Byłam w niej prawie zakryta i – jak na mnie – nic nie pokazałam – mówi nam poruszona aktorka.   

Ewa Kasprzyk, biust Ewy Kasprzyk, Ewa Kasprzyk o diecie, Ewa Kasprzyk o sylwetce i biuście
Fot. East News

(Ewa Kasprzyk na premierze spektaklu „Otwarcie sezonu”. Fot. East News)

Zdradziła również, że suknia, którą wybrała na premierę, jest dla niej szczególna. – Miałam na sobie tę suknię już wcześniej, raz, gdy spotkałam się z Pedro Almodovarem w ramach festiwalu filmowego, na którym odbierałam nagrodę. Stwierdziłam, że z uwagi na tematykę spektaklu „Otwarcie sezonu” i charakter postaci, którą w nim gram, będzie to dobry cytat. Poza tym jest to klasyka czerwonego dywanu, dekolt uważam za normalny – wyjaśniła nam gwiazda. 

– Ubolewam, że w dzisiejszych czasach w mediach przy okazji różnych premier na pierwszym miejscu jest liczba moich lat, później wygląd, a dopiero później mówi się o właściwej okazji, z jakiej dane wydarzenie zostało zorganizowane – ubolewa w rozmowie z nami Ewa Kasprzyk. Dodaje również, że według niej medialny szum jest dosyć mocno nadmuchany i skupiony na skandalu. 

Ewa Kasprzyk, biust Ewy Kasprzyk, Ewa Kasprzyk o diecie, Ewa Kasprzyk o sylwetce i biuście
Fot. East News

(Ewa Kasprzyk na premierze spektaklu „Otwarcie sezonu”. Fot. East News)

Przy okazji aktorka zwierzyła się, że... nie korzysta z porad stylistów ani projektantów! 

Nie ubieram się u projektantów, oni mnie nie stylizują, mam własną intuicję i własny styl, może on się podobać lub nie, tak jak dolar, który kiedyś podobał się wszystkim, a teraz nikomu – śmieje się gwiazda. Dodaje jednak, że słowa uznania nie są jej obojętne. – To jest fajne, że zostało to zauważone, że moja sukienka się podoba – zwierzyła się Ewa Kasprzyk. 

Przeczytaj też: Na tych aktorach w Hollywood zarabia się najwięcej. Tym razem kobieta prześcignęła mężczyzn

Ewa Kasprzyk zdradza receptę na atrakcyjny wygląd

Przy okazji aktorka stwierdziła, że chce się podzielić receptą na atrakcyjny wygląd. – Zdradzę receptę na dobrą sylwetkę: dwa piwa wieczorem i kawałek pizzy (śmiech). Przy moim trybie pracy bardzo często jest tak, że nawet nie mam kiedy zjeść – wyjaśnia. 

Ewa Kasprzyk o spektaklu „Otwarcie sezonu”

To jest sztuka o trzech pokoleniach aktorów na Broadwayu: jedna z nich to Medea, wielka aktorka, która zdobyła Złotego Globa, grała w filmach, a teraz gra w teatrze i przyrównać ją można do Glenn Close. Ojca gra natomiast Daniel Olbrychski. Pierwszy raz w życiu nie gram matki Polki tylko diwę, córkę Olbrychskiego. Jest jeszcze syn, który nie chciał być aktorem. Cała trójka zmaga się ze sobą w emocjach, kochają teatr, sztukę i można powiedzieć, że spektakl to pokazanie kulis zawodowego życia aktorów. Myślę, że taka rola dała mi duże możliwości, aby zaprezentować swój warsztat. Jestem w tym spektaklu i kapryśna, i wyciszona, i cierpiąca, i taka dramatyczno-komediowa. Cieszę się, że Teatr Kwadrat dał mi możliwość zagrania takiej roli. Ta sztuka to jest coś zupełnie innego od tego, co oferował do tej pory Teatr Kwadrat – wyjaśniła nam Ewa Kasprzyk.

Polecamy też: Kora, Kozidrak, Młynarska. 6 gwiazd, które zasługują na miano najseksowniejszych babć show-biznesu

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!