ZE ŚWIATA MUZYKI

Mieczysław Szcześniak zaprasza na koncert w Warszawie! Co przygotował artysta?

Konrad Szczęsny 19 marca 2017 06:30
Mieczysław Szcześniak, koncert, Warszawa
Fot. Materiały prasowe

Już 4 kwietnia Mietek Szcześniak zagra koncert w Warszawie! Artysta o godzinie 19.00 wystąpi w Teatrze Roma przy ulicy Nowogrodzkiej 49 i będzie promował najnowszej wydawnictwo, płytę „Nierówni”. Co czeka fanów artysty? Gdzie można zakupić bilety? Sprawdźcie! 
 

Good Taste Production zaprasza na warszawski koncert promujący najnowsze wydawnictwo Mietka Szcześniaka. „Nierówni” to płyta, której powstanie było jego marzeniem od wielu lat. Artysta wybrał 11 wierszy ks. Twardowskiego i skomponował do nich rytmiczną i pozytywną muzykę – dominuje słoneczna samba i bossa nova. Jest pogodnie i refleksyjnie, ale są też utwory z dużą dawką dobrego humoru. Jednym słowem – lirycznie i energetycznie. A co najważniejsze – niewymuszenie, czyli dokładnie tak, jak w wierszach Twardowskiego.

Bo zamierzenie Mietka Szcześniaka było proste: podzielić się ulubioną twórczością Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać. „Esencja ks. Twardowskiego jest lekka, niełatwa, ale przyjemna. Dlatego dałem jej formę słoneczną, rytmiczna i pozytywną – bossa novę, sambę, chorińjo, sao. Żeby było organicznie i prawdziwie – zagrali moi brazylijscy koledzy instrumentaliści oraz polskie smyki”, przekonuje Mietek Szcześniak.

NIERÓWNI to genialny wokalista, doskonałe teksty, znakomite aranżacje i doskonali artyści. Na scenie pojawią się:

Mietek Szcześniak – wokal

Paulinho Garcia - gitara

Krzysztof Herdzin – fortepian/akordeon

Marcin Pospieszalski – gitara basowa

Luis Ribeiro - perkusjonalia

Tomas Sanchez - perkusjonalia

oraz kwartet smyczkowy

Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 119 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!