TYLKO U NAS!

Dorota Szelągowska oceniła program Nasz nowy dom. Te słowa powinna usłyszeć Kasia Dowbor

„Totalne metamorfozy Szelągowskiej” będą podobne do hitu Polsatu?

Rafał Kowalski 5 października 2020 17:43

Już dziś o 21:30 Dorota Szelągowska przedstawi widzom TVN historię pierwszego bohatera jej nowego programu Totalne remonty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz odmieni los osób, które poświęcają się dla innych, a zapominają o sobie. Czy gwiazda widzi podobieństwo między jej formatem, a Naszym nowym domem?

Dorota Szelągowska o Katarzynie Dowbor

Przy okazji spotkania prasowego z Dorotą Szelągowską poprosiliśmy ją o opinię na temat programu Polsatu Nasz nowy dom. Zdaniem wielu widzów oba formaty wydają się odrobinę podobne… Te piękne słowa na pewno ucieszyłyby Katarzynę Dowbor. „Nasz nowy dom jest fantastycznym programem i uważam, że jego ekipa robi genialną robotę. Kasia Dowbor jeździ po Polsce do ludzi dotkniętych przez los. To są osoby biedne, takie, które bardzo dużo przeżyły i dla nich to jest ostatnia deska ratunku. Takie programów nigdy dość. Jestem szczęśliwa, że są i Totalne remonty… i Nasz nowy dom”, powiedziała przed kamerą VIVY.pl gwiazda TVN.

Dodała też, że zdarza się jej podglądać prace ekipy Polsatu, ale nie po to, by się inspirować. „Ja w swoim programie nie mam styczności z takimi bohaterami. Nasz nowy dom Katarzyny Dowbor oglądam dla emocji, które są tam piękne. Wystrój wnętrz, design i jakieś patenty są tak na dużo dalszym miejscu jeśli w ogóle są”, zauważyła Dorota Szelągowska.

A co najbardziej stresuje prowadzącą Totalne remonty Szelągowskiej w jej programie? „Denerwuję się finałami, ale teraz dochodzi jeszcze element niespodzianki. Czasami, by te się udały nawet reżyser przechodzi samego siebie i udaje kogo tylko może”, mówiła rozbawiona gwiazda TVN w rozmowie z nami.

Będziecie oglądać? 

Totalne remonty Szelągowskiej, Dorota Szelągowska
Fot. materiał prasowy TVN

Nasz Nowy Dom - czy oglądalność spadła po zmianie emisji?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.