PARTNER

Style&Color Trophy L’Oréal Professionnel 2018, czyli największa impreza fryzjerska w Polsce!  

Zobacz najlepsze prace konkursowe i przygotowania do wielkiej gali!

Artykuł sponsorowany 28 września 2018 09:03

W poniedziałek 17 września 2018 roku odbył się finał 10. edycji Style&Color Trophy L'Oréal Professionnel. Ten wyjątkowy wieczór to nie tylko dawka olbrzymiej inspiracji, ale także możliwość wymiany doświadczeń oraz poznawania najnowszych trendów. Nad oprawą i pokazem umiejętności fryzjerskich już po raz kolejny czuwała reżyserka - Kasia Sokołowska. Konkurs Style&Color Trophy L'Oréal Professionnel ma na celu podniesienie prestiżu salonów fryzjerskich oraz pracujących w nich fryzjerów. Nie zabrakło wielu atrakcji, w tym pokazu gościa specjalnego! Światowej sławy fryzjerka - Guylaine Martel, Dyrektor Artystyczna i Ambasadorka L'Oréal Professionnel w Kanadzie oraz laureatka wielu prestiżowych nagród, zaprezentowała na scenie swoje niezwykłe umiejętności. Gali jak zawsze towarzyszyła zabawa do białego rana w towarzystwie wspaniałych gwiazd.

Zobaczcie naszą relację z przygotowań finalistów do gali oraz finał Style&Color Trophy L'Oréal Professionnel, czyli największej imprezy fryzjerskiej w Polsce! 

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Sabina Koczwara, zwyciężczyni w kategorii Kolor z modelką

style_color_trophy2018
Fot. Mat. prasowe
Gabriela Misiak, zwyciężczyni w kategorii Stylizacja ze swoją modelką

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Klaudia Daniels, zwyciężczyni w kategorii Debiut Kolor ze swoją modelką 

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Jurorzy i ekipa L'Oréal Professionnel - Maciej Dowbor (juror), Zuzanna Jakubowska (L'Oréal Professionnel), Bogusława Chmiest (juror), Aleksandra Kaczmaruk (L'Oréal Professionnel), Leszek Czajka (juror), Agata Patkowska (L'Oréal Professionnel), Jacek Tatomir (juror), Aneta Kręglicka (juror), Dorota Chociszewska (L'Oréal Professionnel), Rafał Miodek (juror).

 

Materiał powstał we współpracy z marką L'Oréal Professionnel

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.