TYLKO U NAS

Misiek Koterski szczerze o cenie sławy i życiowych porażkach

Jaką cenę zapłacił za obecność w show-biznesie?

Konrad Szczęsny 24 kwietnia 2018 19:45

Dziś jest spełnionym partnerem, dumnym ojcem małego Fryderyka oraz aktorem, który kocha to, co robi. Ale nie zawsze tak było. Misiek Koterski w szczerej rozmowie z Beatą Nowicką opowiedział o blaskach i cieniach sławy oraz cenie, jaką zapłacił za popularność i bycie w centrum zainteresowania mediów.

Misiek Koterski o show-biznesie i cenie sławy

Misiek Koterski, kiedyś jeden z naczelnych Piotrusiów Panów polskiego show-biznesu, dziś jest stateczną głową rodziną. Nawrócił się, zerwał z nałogami i zmienił życiowe priorytety. 

Jak wspomina początki kariery? Czy uważa, że zapłacił za popularność wysoką cenę? Co daje mu radość dzisiaj i jak ocenia rzeczywistość, w której od czasu do czasu funkcjonuje? Na te i inne pytania aktor odpowiedział, pytany przez dziennikarkę VIVY!, Beatę Nowicką.

Będziecie zaskoczeni tym, jak dużą duchową przemianę przeszedł!   

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!