TYLKO U NAS

Misiek Koterski szczerze o cenie sławy i życiowych porażkach

Jaką cenę zapłacił za obecność w show-biznesie?

Konrad Szczęsny 24 kwietnia 2018 19:45

Dziś jest spełnionym partnerem, dumnym ojcem małego Fryderyka oraz aktorem, który kocha to, co robi. Ale nie zawsze tak było. Misiek Koterski w szczerej rozmowie z Beatą Nowicką opowiedział o blaskach i cieniach sławy oraz cenie, jaką zapłacił za popularność i bycie w centrum zainteresowania mediów.

Misiek Koterski o show-biznesie i cenie sławy

Misiek Koterski, kiedyś jeden z naczelnych Piotrusiów Panów polskiego show-biznesu, dziś jest stateczną głową rodziną. Nawrócił się, zerwał z nałogami i zmienił życiowe priorytety. 

Jak wspomina początki kariery? Czy uważa, że zapłacił za popularność wysoką cenę? Co daje mu radość dzisiaj i jak ocenia rzeczywistość, w której od czasu do czasu funkcjonuje? Na te i inne pytania aktor odpowiedział, pytany przez dziennikarkę VIVY!, Beatę Nowicką.

Będziecie zaskoczeni tym, jak dużą duchową przemianę przeszedł!   

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?