Królowa Letycja w siwych pasemkach
Fot. Borja B. Hojas/Getty Images
o tym się mówi!

Uroda 2023: Królowa Letycja lansuje modę na siwe pasemka

W jej wersji to pełen szyk!

Wiktoria Oskroba 5 grudnia 2023 16:30
Królowa Letycja w siwych pasemkach
Fot. Borja B. Hojas/Getty Images

Królowa Hiszpanii, Letycja znana jest z wyszukanego stylu i pełnej klasy elegancji. Nie tylko w ubiorze, ale także w urodzie. Ostatnio postanowiła nieco zmodyfikować swoją fryzurę. Do tej pory kojarzyliśmy ją z jednolitym brązowym kolorem włosów. Teraz Królowa Letycja postanowiła wprowadzić delikatną odmianę i postawiła na oryginalne pasemka. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowej fryzurze!

ZOBACZ TAKŻE: Chiarra Ferragni została ambasadorką polskiej marki!

Królowa Letycja daje przykład jak dbać o wizerunek w każdym wieku

51-latka wstąpiła do hiszpańskiej rodziny królewskiej poprzez małżeństwo z królem Filipem VI. Do tamtego momentu rozwijała swoją karierę jako dziennikarka. Już wtedy można było zauważyć jej wyjątkową dbałość o wizerunek. Od kiedy została królową Hiszpanii zdecydowanie częściej mamy okazję inspirować się jej wyrafinowanym stylem i modnymi pomysłami na odświeżenie wyglądu.

Królowa Letycja

Królowa Letycja w siwych pasemkach
Fot. Raul Terrel/Getty Images

Hiszpańska królowa pokazuje jak starzeć się z klasą

Do niedawna mogliśmy oglądać ją w charakterystycznych brązowych włosach. Na ostatnich wydarzeniach pokazała się jednak w nieco odmienionym kolorze włosów. Pojawiły się na nich pasemka o siwym odcieniu. To nie pierwszy raz, kiedy u królowej Letycji widoczne są siwe kosmyki. Teraz jednak postanowiła je wyeksponować, co dało niezwykle elegancki efekt. Tym samym hiszpańska monarchini dała przykład, jak starzeć się z klasą.

CZYTAJ TEŻ: Paulina Sykut-Jeżyna ma na czole widoczną bliznę. Nie zamierza jej usuwać.

Jak podoba Wam się 51-letnia królowa Letycja w fryzurze z siwymi pasemkami?  

Królowa Letycja w siwych pasemkach
Fot. Borja B. Hojas/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.