Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała kosmetyczkę. Jej zawartość może szokować!

Jakich kosmetyków jest w niej najwięcej?

Marta Cieplak 12 maja 2021 13:30
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Po przerwie spowodowanej tragedią osobistą wróciła na ekrany telewizorów z nową partnerką - Ewą Drzyzgą. Panie szybko złapały świetny kontakt i współpraca układa im się doskonale. Agnieszka Woźniak-Starak dla wielu kobiet jest nie tylko doskonałą dziennikarka, ale także ikoną stylu. Jej looki chętnie są kopiowane, bo wyglądają efektownie, a przy tym są wygodne. Jeśli chodzi o makijaż to prezenterka stawia zazwyczaj na naturalność, a jeśli chce dodać sobie koloru, to zawsze decyduje się podkreślić usta. Okazuje się, że szminki to jej absolutny konik. Wystarczy spojrzeć do kosmetyczki, którą pochwaliła się na Instastories.

Zobacz także: Silna, waleczna i niezależna. Oto Agnieszka Woźniak-Starak w sesjach VIVY

Kosmetyczka Agnieszki Woźniak-Starak - ulubione kolory szminek dziennikarki

Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją w tej chwili już ponad 570 tysięcy osób! Po każdej publikacji dostaje także bardzo wiele pytań od fanek - o konkretne stylizacje, ubrania, dodatki i makijaż.

Zobacz także: Jak Agnieszka Woźniak-Starak dba o skórę?

Jak sama przyznała, bardzo często pada pytanie o kolor szminki. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, dlatego zamiast odpisywać każdemu z osobna zamieściła specjalne zdjęcie, które wszystko wyjaśnia:-)

Agnieszka Woźniak-Starak kosmetyczka, szminki
Fot. Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Na zdjęciu widać stanowisko do charakteryzacji w studio DDTVN, a na nim kosmetyczkę z kilkunastoma szminkami, a obok kolejne 10 i dwie konturówki. Nie wiadomo czy to kosmetyczka samej Agnieszki Woźniak-Starak, czy jednak makijażystki, ale jedno jest pewne – Agnieszka uwielbia odcienie różu i czerwieni. Na zdjęciu napisała, że zazwyczaj ma na sobie pięć różnych pomadek, a to oznacza tylko jedno – kolory, które ma na ustach są niepowtarzalne! Ale to też wskazówka, by samemu miksować odcienie, na przykład na dłoni, i w ten sposób tworzyć swoje unikalne kolory pomadek. Jeśli Agnieszce to służy, to nam na pewno też! Spróbujecie?

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała niesamowite wnętrza swojego domu!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.