Zobacz najpiękniejsze propozycje z Hollywood!

Marta Cieplak 10 czerwca 2021 14:30

Przed nami długo oczekiwany sezon ślubny! A wraz z nim odwieczne pytanie w co się ubrać na wesele i jaką fryzurę wybrać? Wariantów jest bardzo wiele, dlatego postanowiliśmy wybrać dla Ciebie najciekawsze fryzury na ślub i wesele 2021 w prawdziwie hollywoodzkim stylu. Zobacz, jak na wielkie gale czeszą się znane aktorki i piosenkarki – niech będą dla Ciebie inspiracją! Znajdziesz zarówno warianty na oficjalne przyjęcia jak i na śluby w plenerze, bardziej w stylu boho.

1/11
fryzury na ślub i wesele Salma Hayek
Copyright @East News
1/11

Salma Hayek podczas Oscarów wyglądała jak prawdziwa panna młoda! Ale podobny wysoki kok z doczepioną efektowną spinką sprawdzi się także na weselu, szczególnie zestawiony z długą sukienką.

2/11
fryzury na ślub i wesele Selen Gomez
Copyright @Getty Images
2/11

Uczesanie Seleny Gomez będzie idealne na wesele w plenerze. Włosy są związane w kok, ale kosmyki delikatnie okalają jej twarz, dzięki czemu całość ma bardziej naturalny charakter.

3/11
fryzury na ślub i wesele Taylor Swift
Copyright @Getty Images
3/11

Taylor Swift w swojej fryzurze sama mogłaby pójść do ołtarza, ale takie uczesanie w stylu boho doskonale będzie pasowało także druhnom i gościom. Kluczowy jest dobór opaski – ma być delikatna, niemal eteryczna.

4/11
fryzury na ślub i wesele jennifer lawrence
Copyright @Getty Images
4/11

Jennifer Lawrence udowadnia, że włosy w stylu dziewczyny surfera doskonale sprawdzają się także na oficjalanych przyjęciach!

5/11
fryzury na ślub i wesele Reese Whiterspoon
Copyright @East News
5/11

Lubisz prostotę? Wybierz look w stylu Reese Whiterspoon – długie, wyprostowane na szczotce włosy z przedziałkiem. Szyk i elegancja.

6/11
fryzury na ślub i wesele
Copyright @Getty Images
6/11

Wysoki kucyk w stylu baletnicy też doskonale pasuje na wesele. Ważne tylko, by był mocno związany, a włosy na głowie idealnie wygładzone!

7/11
fryzury na ślub i wesele Margot Robbie
Copyright @Getty Images
7/11

Margot Robbie lubi łączyć elegancję z luzem. Dlatego wybrała wysoki kok z kilkoma wypuszczonymi wokół twarzy pasemkami. Jak każde upięcie, najlepiej pasuje do sukni bez rękawów!

8/11
fryzury na ślub i wesele Jennifer Lopez
Copyright @Getty Images
8/11

Jennifer Lopez wie, że nawet kucyk może być kwintesencją elegancji! Wystarczy zrobić go wysoko na głowie, owinąć gumkę pasmem włosów, a na długości lekko włosy podkręcić lokówką.

9/11
fryzury na ślub i wesele Charlize Theron
Copyright @East News
9/11

Nie lubisz wymyślnych fryzur? Wybierz kok w stylu Charlize Theron. Będziesz wyglądać olśniewająco!

10/11
fryzury na ślub i wesele Sophie Turner
Copyright @
10/11

Sophie Turner wybrała półupięcie. Część włosów spięła spinką na czubku głowy, a resztę włosów pozostawiła rozpuszczoną. To wygodne uczesanie na wesele, bo włosy nie wpadają do oczu podczas tańca!

11/11
fryzury na ślub i wesele
Copyright @East News
11/11

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.