Agnieszka Woźniak-Starak dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała niesamowite wnętrza swojego domu! 

Zdecydowanie psy grają w jej życiu ogromną rolę!

Aleksandra Frankowska 25 stycznia 2021 15:27
Agnieszka Woźniak-Starak dom
Fot. Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak na co dzień mieszka w podwarszawskim Konstancinie. Przepiękny dom prezenterki co jakiś czas można zobaczyć na jej Instagramie, a przynajmniej jego majestatyczne i nowoczesne wnętrza. Trzeba przyznać, że robią niesamowite wrażenie.

Agnieszka Woźniak Starak ma gust inny niż gwiazdy

Większość celebrytów stawia na wystrój wnętrz zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami. W ich domach królują minimalizm, styl włoski, a także inspiracje egzotyką, jak u Julii Wieniawy. Agnieszka Woźniak-Starak nie poszła jednak w tradycyjne rozwiązania, a jej wnętrza są bardzo przemyślane i… niezwykłe - industrialne! Przypominają stylowy loft!

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wnętrza domu w Konstancinie

Podwarszawska willa Agnieszki Woźniak-Starak ma niesamowity, loftowy styl. Niezwykle wysokie i przestrzenne wnętrza w dość ciepłych, przytulnych barwach z wykorzystaniem cegieł sprawiają, że pomieszczenia są bardzo klimatyczne i przytulne. Zdobią je meble z różnych epok, dywany, kolorowa i nieregularna podłoga, a także figurki psów. Widać, że Agnieszka Woźniak-Starak w dekorację swojego domu włożyła mnóstwo serca i pracy! Jak Wam się podoba? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.