dieta Kylie Jenner
Fot. Instagram@kyliejenner
O tym się mówi

Kylie Jenner opowiedziała ze szczegółami o swojej diecie!

I o tym, co uwielbia jeść jej córeczka Stormi!

Marta Cieplak 17 lutego 2020 16:30
dieta Kylie Jenner
Fot. Instagram@kyliejenner

Kylie Jenner nie ma może aż tak idealnej sylwetki jak jej siostra, supermodelka Kendall Jenner, ale wystarczająco piękną, by o podobnej zamarzyć. Teraz w ramach Food Diary kręconego dla amerykańskiego wydania Harper's Bazaar gwiazda Instagrama i twórczyni Kylie Cosmetics zdradza, co je, a czego unika. Mówi też o tym, co najbardziej lubi jej córeczka Stormi!

Dieta Kylie Jenner

Kylie zaczyna dzień dość nietypowo, bo od bulionu Bone Broth, którego zadaniem jest wzmacnianie kości i chrząstek. Ale nie spożywa go w czystej postaci, tylko dodaje jeszcze lawendę i sok z cytryny! A jeśli nie ma ochoty akurat na bulion, to zamiast niego wypija szklankę odchudzającego i oczyszczającego soku wyciskanego z selera.

Cała szuflada w lodówce jest u mnie wypełniona selerem, śmieje się gwiazda.

To zresztą słynny napój stosowany przez wiele gwiazd, które chcą utrzymać idealną sylwetkę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

| HOW CELERY JUICE HELPS MIGRAINES & HEADACHES | Anyone all too familiar with migraines and headaches knows that they can be completely debilitating and torturous. They can keep you locked in a dark room, unable to function or hear the slightest noise without throbbing or pulsing pain. No one should have to suffer from migraines and headaches, and yet many millions of people do. _ Chronic migraines and headaches are a true mystery illness, which means that medical research and science don't yet fully understand what causes or triggers them (causes and triggers are different). But there are answers for you here. _ In Medical Medium Celery Juice: The Most Powerful Medicine of Our Time Healing Millions Worldwide. I share some of the most common causes of migraines and headaches so you can empower yourself and your loved ones with the truth about your health condition. Once you know the truth, you will then be able to understand what is needed for you to heal. _ Below is an excerpt from Medical Medium Celery Juice where I share the true causes of migraines and headaches and how celery juice can help them. For more healing information, you can get your copy of Medical Medium Celery Juice now. _ Headaches & Migraines _ "People get headaches and migraines for different reasons. There are too many to share them all here, so we’ll explore a choice few. (For more, see the migraines chapter in Medical Medium.) Rest assured, celery juice addresses all of the various root causes of headaches and migraines. _ KEEP READING BELOW OR SWIPE PICS👉🏻👉🏻👉🏻 _ #medicalmedium #celeryjuice

Post udostępniony przez Celery Juice Benefits (@celeryjuicebenefits)

Kylie zamiast klasycznej kawy z mlekiem pije mrożoną waniliową late na mleku owsianym, która ma nie tylko mniej kalorii i tłuszczu, ale także lepiej wpływa na pracę jelit. A jeśli wybiera herbatę, to najczęściej brzoskwiniową!

Na lunch Kylie uwielbia jeść kurczaka pieczonego w cytrynie z ryżem i warzywa. To też z reguły zamawia w restauracjach. Często decyduje się też na wszelkiego rodzaju sałaty z dodatkiem mięsa oraz ryb. Ale od czasu do czasu pozwala sobie także na bardziej kaloryczne tacosy i burito! Najmłodsza miliarderka w historii ma także słabość do burgerów z sieci in-out-burgers. Gdy była w ciąży, zjadała zestaw z frytkami raz w tygodniu!

Jeśli chodzi o owoce to najbardziej lubi pestki granata. Mówi, że mogłaby zjadać przynajmniej słoik dziennie! Wieczorem przed pójściem do łóżka kroi sobie też jabłko na cząstki stawia je na stoliku nocnym. „Gdy oglądam telewizję jestem już zbyt rozleniwiona by schodzić na dół do kuchni po przekąski, więc wtedy jedyne co mogę zjeść to jabłko. Tak unikam niezdrowych przekąsek”, wyznaje. Gwiazda instagrama stara się sama gotować dla siebie i dla Stormi, ale przyznaje, że często je na mieście. Często zamawia wtedy zupę miso i sushi, które wprost uwielbia! Co ciekawe Kylie nie stroni od alkoholu. Najczęściej decyduje się na piwo Corona i białe wino Pino Grigio.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tangled ☁️

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

Jak więc jest w stanie utrzymać taką sylwetkę? Okazuje się, że Kylie codziennie ćwiczy, ale robi to w domu na macie. Nie korzysta z siłowni. Woli wyszukać dowolny program treningowy w internecie. I jak widać robi to skutecznie, bo wygląda świetnie.

Dieta Stormi

A co je córka Kylie – Stormi? „Uwielbia borówki, smażony bekon i bajgle. Ostatnio nawet mówiła o nich przez sen!” śmieje się gwiazda. W pooprzednich wywiadach Kylie zdradzała, że Stormi podobnie jak ona sama uwielbia sushi i je je regularnie. Ciekawe co na to lekarze, którzy w Polsce odradzają podawanie surowych ryb mały dzieciom. Z azjatyckiej kuchni Stormi wybiera też fasolkę edamame i ryż z sosem sojowym. Jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni. Także w kwestii gustu kulinarnego. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.