ampułki piękna
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Przełomowa technologia w pielęgnacji skóry!

Ampułki, które w 7 dni pomagają przywrócić stan kolagenu sprzed 7 lat!

Artykuł sponsorowany 18 stycznia 2020 12:49
ampułki piękna
Fot. materiały prasowe

Wszyscy marzymy o wygładzonej i jędrnej skórze. Chcemy wyglądać młodo, cieszyć się brakiem zmarszczek i elastyczną cerą. Na szczęście, na rynku pojawiają się produkty, które mogą nam w tym pomóc. Najnowszym odkryciem świata beauty są ampułki ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOT, które szybko i efektywnie poprawiają stan skóry. Wszystko za sprawą zawartego w nich specjalnego, innowacyjnego składnika. Jesteście zainteresowani? Koniecznie przeczytajcie!

Technologia zawarta w ampułkach Avon

Sekretem działania nowych ampułek piękna jest Protinol™, aminokwas, nad którym pracowali badacze marki Avon. Aktywuje on wiele ważnych procesów biologicznych, między innymi pomaga skórze w utrzymaniu równowagi kolagenowej. Proporcja między kolagenem I i III decyduje o tym, w jakiej kondycji jest nasza skóra. Dostępne na rynku produkty do pielęgnacji często skupiają się jedynie na pierwszym rodzaju kolagenu. Ampułki ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOT przywracają proporcje obu rodzajów kolagenu do poziomu widocznego w młodszej skórze. Dzięki temu cera staje się silniejsza, zdrowsza i szybko odzyskuje młody wygląd.

Avon - ampulki odmładzające
Fot. Materiały prasowe

Cud nowoczesnej kosmetologii

Działanie ampułek ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOT zależy od czasu ich stosowania. Po jednej ampułce cera jest wygładzona i świeża. Dzięki kolejnym dwóm ampułkom - jej stan widocznie się poprawia. Dla maksymalnego efektu kurację warto stosować 7 dni. Tylko wtedy można przywrócić stan kolagenu w skórze nawet sprzed... 7 lat!* 

W rezultacie, zmarszczki zostaną wygładzone, a cera stanie się jędrniejsza i bardziej elastyczna**. To naprawdę działa! Efekty potwierdzają badania konsumenckie. Technologia Protinol™ została opatentowana w Stanach Zjednoczonych, Unii Europejskiej, Ameryce Łacińskiej oraz regionach Azji i Pacyfiku.

Avon, jako pierwszy na świecie, wprowadził na rynek produktów ogólnodostępnych kosmetyki zawierające stabilny retinol i kwasy AHA. Teraz czas na erę Protinolu™! Technologia Protinol™ to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji skóry - mówi Jolanta Idkowiak-Baldys, ekspertka z Centrum Rozwojowo-Badawczego Avon w Suffern. 

badaczka avon
Fot. materiały prasowe
Fot. Jolanta Idkowiak-Baldys, ekspertka marki Avon.

Jak stosować ampułki Avon?

Stosowanie ampułek ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOT jest bardzo proste. Wystarczy raz dziennie, wieczorem otworzyć ampułkę i wmasować jej zawartość w oczyszczoną, suchą skórę twarzy i szyi. Potem należy nałożyć ulubiony krem. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, ampułki stosuje się przez 7 dni co miesiąc. Kuracja dobra dla wszystkich typów skóry. Jej bezpieczeństwo potwierdzają testy kliniczne.

*kuracja pomaga przywracać poziom kolagenu - na podst. testów z użyciem trójwymiarowego modelu tkanki.
**wyniki na podstawie badania oceny konsumenckiej  z udziałem 119 osób.

Artykuł powstał z udziałem marki Avon.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.