ampułki piękna
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Przełomowa technologia w pielęgnacji skóry!

Ampułki, które w 7 dni pomagają przywrócić stan kolagenu sprzed 7 lat!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 18 stycznia 2020 12:49
ampułki piękna
Fot. materiały prasowe

Wszyscy marzymy o wygładzonej i jędrnej skórze. Chcemy wyglądać młodo, cieszyć się brakiem zmarszczek i elastyczną cerą. Na szczęście, na rynku pojawiają się produkty, które mogą nam w tym pomóc. Najnowszym odkryciem świata beauty są ampułki ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOT, które szybko i efektywnie poprawiają stan skóry. Wszystko za sprawą zawartego w nich specjalnego, innowacyjnego składnika. Jesteście zainteresowani? Koniecznie przeczytajcie!

Technologia zawarta w ampułkach Avon

Sekretem działania nowych ampułek piękna jest Protinol™, aminokwas, nad którym pracowali badacze marki Avon. Aktywuje on wiele ważnych procesów biologicznych, między innymi pomaga skórze w utrzymaniu równowagi kolagenowej. Proporcja między kolagenem I i III decyduje o tym, w jakiej kondycji jest nasza skóra. Dostępne na rynku produkty do pielęgnacji często skupiają się jedynie na pierwszym rodzaju kolagenu. Ampułki ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOT przywracają proporcje obu rodzajów kolagenu do poziomu widocznego w młodszej skórze. Dzięki temu cera staje się silniejsza, zdrowsza i szybko odzyskuje młody wygląd.

Avon - ampulki odmładzające
Fot. Materiały prasowe

Cud nowoczesnej kosmetologii

Działanie ampułek ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOT zależy od czasu ich stosowania. Po jednej ampułce cera jest wygładzona i świeża. Dzięki kolejnym dwóm ampułkom - jej stan widocznie się poprawia. Dla maksymalnego efektu kurację warto stosować 7 dni. Tylko wtedy można przywrócić stan kolagenu w skórze nawet sprzed... 7 lat!* 

W rezultacie, zmarszczki zostaną wygładzone, a cera stanie się jędrniejsza i bardziej elastyczna**. To naprawdę działa! Efekty potwierdzają badania konsumenckie. Technologia Protinol™ została opatentowana w Stanach Zjednoczonych, Unii Europejskiej, Ameryce Łacińskiej oraz regionach Azji i Pacyfiku.

Avon, jako pierwszy na świecie, wprowadził na rynek produktów ogólnodostępnych kosmetyki zawierające stabilny retinol i kwasy AHA. Teraz czas na erę Protinolu™! Technologia Protinol™ to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji skóry - mówi Jolanta Idkowiak-Baldys, ekspertka z Centrum Rozwojowo-Badawczego Avon w Suffern. 

badaczka avon
Fot. materiały prasowe
Fot. Jolanta Idkowiak-Baldys, ekspertka marki Avon.

Jak stosować ampułki Avon?

Stosowanie ampułek ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOT jest bardzo proste. Wystarczy raz dziennie, wieczorem otworzyć ampułkę i wmasować jej zawartość w oczyszczoną, suchą skórę twarzy i szyi. Potem należy nałożyć ulubiony krem. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, ampułki stosuje się przez 7 dni co miesiąc. Kuracja dobra dla wszystkich typów skóry. Jej bezpieczeństwo potwierdzają testy kliniczne.

*kuracja pomaga przywracać poziom kolagenu - na podst. testów z użyciem trójwymiarowego modelu tkanki.
**wyniki na podstawie badania oceny konsumenckiej  z udziałem 119 osób.

Artykuł powstał z udziałem marki Avon.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.