VIVA! VIDEO

Odkryj sposób na zdrowe, farbowane włosy!

Sekret tkwi w nauce i przełomowej technologii!

Artykuł sponsorowany 25 czerwca 2019 15:19

Każda z nas marzy o tym, by jej włosy były zdrowe, piękne i lśniące. Nawet gdy są farbowane. Niestety, często koloryzacja wpływa negatywnie na ich stan, stają się łamliwe, a sam kolor szybko traci na intensywności. Na szczęście, nastąpił przełom w fryzjerstwie, dzięki nowości od Wella Professionals!  

Innowacja we fryzjerskim świecie

Marka wprowadziła na rynek przełomową farbę KOLESTON PERFECT z ME+™, wcielając tym samym w życie najbardziej znaczącą innowację w dziedzinie koloryzacji od ponad 100 lat! Za nową technologią stoją najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne oraz lipidy. Farba od Wella Professionals przeznaczona jest do permanentnej koloryzacji, a wyjątkowa paleta odcieni pozwala na swobodne mieszanie i w efekcie otrzymanie spersonalizowanych, niezwykłych oraz długotrwałych rezultatów. Dzięki wykorzystaniu technologii Pure Balance Technology™ będziesz mogła cieszyć się jednolitym, czystym kolorem, z naturalną głębią i połyskiem. A co najważniejsze, nowa farba KOLESTON PERFECT z ME+™ znacznie zmniejsza uszkodzenia włosów i sprawi, że twoje pasma będą w bardzo dobrej kondycji.


„Trudno sobie wyobrazić, że od ponad stu lat nasza branża używa zasadniczo tych samych cząsteczek pigmentów w permanentnych farbach do włosów. NOWY KOLESTON PERFECT z ME+™ wszystko to zmieni. Przełomowe technologie, zastosowane w tej farbie, zapewniają żywy kolor i zmniejszają uszkodzenia włosów – koloryzacja po koloryzacji” - mówi Laura Simpson, dyrektor ds. marketingu Coty Professional Beauty. 


wella_koleston_perfect
Fot. Mat.prasowe

Rewolucyjna formuła nowej farby Wella Professionals

Technologia ME+™ to prawdziwy przełom naukowy! Opracowano ją w celu zastąpienia mocno uczulających substancji, aby nawet 60-krotnie zmniejszyć ryzyko rozwinięcia się nowej alergii na farbę do włosów. Pure Balance Technology i ME+™ jest wynikiem ponad 7 lat badań nad koloryzacją. To również 3000 przebadanych formuł i ponad 20 patentów! Dzięki temu kolor jest znacznie bardziej jednolity, zrównoważony i wierny tonacji od nasady aż po końce. Co więcej, kryje do 100% siwizny! NOWY KOLESTON PERFECT z ME+™ oferuje również niezrównaną gamę kolorów: naturalnych, brązów, czerwieni i blondów oraz gamę special mix. 

wella_koleston_perfect
Fot. Mat.prasowe

Farba do włosów KOLESTON PERFECT z ME+™ od Wella Professionals została stworzona dla wszystkich kobiet, dla których tak samo ważny jest kolor włosów, jak ich zdrowie. Od teraz możesz cieszyć się pasmami w doskonałej kondycji i jednolitym kolorem pełnym blasku! Wystarczy, że znajdziesz swój salon fryzjerski Wella Professionals z logo Color Master i poprosisz swojego fryzjera o farbę KOLESTON PERFECT z ME+™!  #AskForWella. 

Artykuł powstał z udziałem marki Wella Professionals

TAGI #Wella #włosy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.