Ashley Graham pokazuje krągłości
Fot. Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images
O tym się mówi!

Nietypowa sesja Fendi z modelkami plus size dla Vogue Italia!

Pozowały Alva Clair, Paloma El Sesser, Ashley Graham oraz Jill Kortleve!

Aleksandra Frankowska 7 grudnia 2020 18:27
Ashley Graham pokazuje krągłości
Fot. Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images

Modelki plus size coraz częściej goszczą w światowych magazynach, a nawet na ich okładkach. Tym razem magazyn Vogue Italia opublikował niesamowitą sesję zdjęciową ze światowej sławy modelkami plus size – Alvą Claire, Palomą Elsesser, Ashley Graham oraz Jill Kortlove. Ubrane w niesamowitą markę Fendi udzieliły również mocnego wywiadu na temat świadomości swojego ciała.

Vogue Italia promuje plus size

Włoski magazyn to bez wątpienia jeden z najpoczytniejszych, modowych tytułów świata. Sesja plus size, którą opublikował wywołała poruszenie i zachwyt wśród odbiorców na całym świecie. Modelki, które zostały wybrane do tego niesamowitego projektu opowiadają i pokazują innym kobietom, w jaki sposób powinny lubić siebie, bez względu na rozmiar.

Czarno-biała sesja plus size dla Fendi

Alva Claire, Paloma Elsesser, Ashley Graham oraz Jill Kortlove połączyły siły i wspólnie wzięły udział w niesamowitej kampanii Fendi, promując nurt ciałopozytywny. W wywiadzie wspominały wspólną pracę w Mediolanie przed pokazami mody, a także opowiedziały o tym, jak ważna jest akceptacja własnego ciała. Czarno-biała sesja podkreśla atuty ich urody, zwracając uwagę na ich kobiecość i seksapil. Zdjęcia wykonał Ethan James Green, zaś za stylizacje odpowiada Patti Wilson.

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.