Ashley Graham pokazuje krągłości
Fot. Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images
O tym się mówi!

Nietypowa sesja Fendi z modelkami plus size dla Vogue Italia!

Pozowały Alva Clair, Paloma El Sesser, Ashley Graham oraz Jill Kortleve!

Aleksandra Frankowska 7 grudnia 2020 18:27
Ashley Graham pokazuje krągłości
Fot. Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images

Modelki plus size coraz częściej goszczą w światowych magazynach, a nawet na ich okładkach. Tym razem magazyn Vogue Italia opublikował niesamowitą sesję zdjęciową ze światowej sławy modelkami plus size – Alvą Claire, Palomą Elsesser, Ashley Graham oraz Jill Kortlove. Ubrane w niesamowitą markę Fendi udzieliły również mocnego wywiadu na temat świadomości swojego ciała.

Vogue Italia promuje plus size

Włoski magazyn to bez wątpienia jeden z najpoczytniejszych, modowych tytułów świata. Sesja plus size, którą opublikował wywołała poruszenie i zachwyt wśród odbiorców na całym świecie. Modelki, które zostały wybrane do tego niesamowitego projektu opowiadają i pokazują innym kobietom, w jaki sposób powinny lubić siebie, bez względu na rozmiar.

Czarno-biała sesja plus size dla Fendi

Alva Claire, Paloma Elsesser, Ashley Graham oraz Jill Kortlove połączyły siły i wspólnie wzięły udział w niesamowitej kampanii Fendi, promując nurt ciałopozytywny. W wywiadzie wspominały wspólną pracę w Mediolanie przed pokazami mody, a także opowiedziały o tym, jak ważna jest akceptacja własnego ciała. Czarno-biała sesja podkreśla atuty ich urody, zwracając uwagę na ich kobiecość i seksapil. Zdjęcia wykonał Ethan James Green, zaś za stylizacje odpowiada Patti Wilson.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.