Nietypowa sesja plus size dla Fendi
Fot. Ethan James Green
O tym się mówi!

Nietypowa sesja Fendi z modelkami plus size dla Vogue Italia!

Pozowały Alva Clair, Paloma El Sesser, Ashley Graham oraz Jill Kortleve!

Aleksandra Frankowska 7 grudnia 2020 18:27
Nietypowa sesja plus size dla Fendi
Fot. Ethan James Green

Modelki plus size coraz częściej goszczą w światowych magazynach, a nawet na ich okładkach. Tym razem magazyn Vogue Italia opublikował niesamowitą sesję zdjęciową ze światowej sławy modelkami plus size – Alvą Claire, Palomą Elsesser, Ashley Graham oraz Jill Kortlove. Ubrane w niesamowitą markę Fendi udzieliły również mocnego wywiadu na temat świadomości swojego ciała.

Vogue Italia promuje plus size

Włoski magazyn to bez wątpienia jeden z najpoczytniejszych, modowych tytułów świata. Sesja plus size, którą opublikował wywołała poruszenie i zachwyt wśród odbiorców na całym świecie. Modelki, które zostały wybrane do tego niesamowitego projektu opowiadają i pokazują innym kobietom, w jaki sposób powinny lubić siebie, bez względu na rozmiar.

Czarno-biała sesja plus size dla Fendi

Alva Claire, Paloma Elsesser, Ashley Graham oraz Jill Kortlove połączyły siły i wspólnie wzięły udział w niesamowitej kampanii Fendi, promując nurt ciałopozytywny. W wywiadzie wspominały wspólną pracę w Mediolanie przed pokazami mody, a także opowiedziały o tym, jak ważna jest akceptacja własnego ciała. Czarno-biała sesja podkreśla atuty ich urody, zwracając uwagę na ich kobiecość i seksapil. Zdjęcia wykonał Ethan James Green, zaś za stylizacje odpowiada Patti Wilson.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!