Ashley Graham pokazuje krągłości
Fot. Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images
O tym się mówi!

Nietypowa sesja Fendi z modelkami plus size dla Vogue Italia!

Pozowały Alva Clair, Paloma El Sesser, Ashley Graham oraz Jill Kortleve!

Aleksandra Frankowska 7 grudnia 2020 18:27
Ashley Graham pokazuje krągłości
Fot. Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images

Modelki plus size coraz częściej goszczą w światowych magazynach, a nawet na ich okładkach. Tym razem magazyn Vogue Italia opublikował niesamowitą sesję zdjęciową ze światowej sławy modelkami plus size – Alvą Claire, Palomą Elsesser, Ashley Graham oraz Jill Kortlove. Ubrane w niesamowitą markę Fendi udzieliły również mocnego wywiadu na temat świadomości swojego ciała.

Vogue Italia promuje plus size

Włoski magazyn to bez wątpienia jeden z najpoczytniejszych, modowych tytułów świata. Sesja plus size, którą opublikował wywołała poruszenie i zachwyt wśród odbiorców na całym świecie. Modelki, które zostały wybrane do tego niesamowitego projektu opowiadają i pokazują innym kobietom, w jaki sposób powinny lubić siebie, bez względu na rozmiar.

Czarno-biała sesja plus size dla Fendi

Alva Claire, Paloma Elsesser, Ashley Graham oraz Jill Kortlove połączyły siły i wspólnie wzięły udział w niesamowitej kampanii Fendi, promując nurt ciałopozytywny. W wywiadzie wspominały wspólną pracę w Mediolanie przed pokazami mody, a także opowiedziały o tym, jak ważna jest akceptacja własnego ciała. Czarno-biała sesja podkreśla atuty ich urody, zwracając uwagę na ich kobiecość i seksapil. Zdjęcia wykonał Ethan James Green, zaś za stylizacje odpowiada Patti Wilson.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.