Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
Ze świata urody

Najnowszy manicure Margaret zaskoczył fanów! Gwiazda pokazała zdjęcie!

Takiego efektu nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 24 lipca 2020 16:31
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

O Margaret mówi się, że jako jedna z niewielu polskich artystek, mogłaby zrobić zawrotną karierę za oceanem. Jej piękny, amerykański głos, do złudzenia przypomina gwiazdy wielkiego formatu i niejednokrotnie można pomylić ją ze światowej sławy wokalistką. Młoda gwiazda lubi szokować swoim wizerunkiem, do czego jej obserwatorzy są już nieco przyzwyczajeni. Jej ostatnie zdjęcie, zaraz po wizycie u kosmetyczki, wywołało jednak spore poruszenie!

Kosmiczny manicure Margaret zaskoczył fanów

Gwiazda, która odchodzi od klasyki i często stawia na nietuzinkowe rozwiązania, tym razem całkowicie zaszalała. Jej najnowszy manicure wywołał bardzo mieszane komentarze. Niektórzy fani, przyzwyczajeni do nonszalancji Margaret zachwalali paznokcie o różnej długości w kolorze kosmicznego niebieskiego. Inni zaś nie mogli zrozumieć, czy jest kolejna artystyczna wizja gwiazdy, czy prawdziwy manicure na co dzień.

Nietypowe paznokcie gwiazdy 2020

Manicure Margaret rzeczywiście jest niesztampowy. Niektóre paznokcie są bardzo krótkie, inne przedłużone i to w dość nietypowy sposób, ponieważ na końcach są zawinięte. Wszystkie są za to pomalowane na jeden, neonowo-niebieski kolor, który bardzo pasuje do stylu Margaret. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W czasach zarazy @patrycjajewsienia #nails

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#czarnamamba

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.