Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
Ze świata urody

Najnowszy manicure Margaret zaskoczył fanów! Gwiazda pokazała zdjęcie!

Takiego efektu nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 24 lipca 2020 16:31
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

O Margaret mówi się, że jako jedna z niewielu polskich artystek, mogłaby zrobić zawrotną karierę za oceanem. Jej piękny, amerykański głos, do złudzenia przypomina gwiazdy wielkiego formatu i niejednokrotnie można pomylić ją ze światowej sławy wokalistką. Młoda gwiazda lubi szokować swoim wizerunkiem, do czego jej obserwatorzy są już nieco przyzwyczajeni. Jej ostatnie zdjęcie, zaraz po wizycie u kosmetyczki, wywołało jednak spore poruszenie!

Kosmiczny manicure Margaret zaskoczył fanów

Gwiazda, która odchodzi od klasyki i często stawia na nietuzinkowe rozwiązania, tym razem całkowicie zaszalała. Jej najnowszy manicure wywołał bardzo mieszane komentarze. Niektórzy fani, przyzwyczajeni do nonszalancji Margaret zachwalali paznokcie o różnej długości w kolorze kosmicznego niebieskiego. Inni zaś nie mogli zrozumieć, czy jest kolejna artystyczna wizja gwiazdy, czy prawdziwy manicure na co dzień.

Nietypowe paznokcie gwiazdy 2020

Manicure Margaret rzeczywiście jest niesztampowy. Niektóre paznokcie są bardzo krótkie, inne przedłużone i to w dość nietypowy sposób, ponieważ na końcach są zawinięte. Wszystkie są za to pomalowane na jeden, neonowo-niebieski kolor, który bardzo pasuje do stylu Margaret. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W czasach zarazy @patrycjajewsienia #nails

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#czarnamamba

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.