O TYM SIĘ MÓWI

Telewizja Polska chciała podpisać z Margaret intratną umowę! Piosenkarka odmówiła

„Honorarium było naprawdę wysokie”

Rafał Kowalski 27 czerwca 2019 15:57

Telewizja Polska przygotowuje kolejną edycję popularnego show The Voice Kids, który na antenę Dwójki ma trafić za kilka miesięcy. Niestety, organizacja programu trochę się skomplikowała, od kiedy produkcji i władzom stacji nie powiódł się plan zaangażowania w show Margaret… Wokalistka, mimo ogromnych pieniędzy, nie zechciała zostać mentorką dzieci.

Kto będzie jurorem The Voice Kids? Show TVP 2 bez Margaret

Portal Pomponik.pl podał informację, że władze Telewizji Polskiej były zainteresowane zatrudnieniem Margaret. Szefostwo TVP2 wie, że większość jej fanów to dzieci i nastolatki, dlatego wykonawczyni hitu Tempo idealnie pasowałaby do formatu skierowanego do najmłodszych. Piosenkarki nie przekonały jednak nawet duże pieniądze. „Margaret została telefonicznie zaproszona na spotkanie do TVP. Myślała, że po raz kolejny dostanie propozycję przygotowania piosenki na Eurowizję, jednak nie o to chodziło. Dyrektor Programowy zaproponował jej fotel w The Voice Kids. Podobno od razu złożył jej korzystną propozycję finansową. Gwiazda poprosiła o czas do namysłu. Takim zachowaniem jeszcze bardziej podbiła stawkę za dzień zdjęciowy”, wyznał informator portalu.

Według wiedzy dziennikarzy artystka miała przedyskutować sprawę ze swoim partnerem, który także zajmują się muzyką. Para wspólnie uznała, że teraz jest czas, w którym Małgosia Jamroży powinna skupić się na promocji nowej płyty i koncertowaniu.

To samo powiedziała wokalistka, kiedy wróciła do Telewizji Polskiej z ostateczną odpowiedzią. „Margaret nie chce być kojarzona z takim programem, bo nie ma ambicji na celebrytkę. Nie zależy jej na popularności tylko na spełnieniu zawodowym. Możliwe, że za jakiś czas będzie żałowała swojej decyzji. Honorarium było naprawdę wysokie”, twierdzi informator Pomponika.

Żałujecie takiej decyzji Margaret? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.