Te fryzury będą królowały w tym sezonie!

Aleksandra Charzewska 21 sierpnia 2018 07:59

Idealnym dopełnieniem Twoich modnych stylizacji na nadchodzący sezon będą najpiękniejsze fryzury prosto z jesiennych wybiegów! Chanel proponuje elegancką wersję niechlujnego koka, a Afterhomework pokusiło się o stworzenie nowatorskiej wersji klasycznego kucyka. Zainspiruj się zdjęciami w naszej galerii i uzupełnij swoje looki modnymi upięciami włosów!  

1/5
trend uroda włosy upięcia
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Niechlujny kok może wyglądać naprawdę szykownie, gdy wepniesz w niego elegancką spinkę. Podczas jesienny pokazów taki look lansował dom mody Chanel. W nonszalanckie upięcia styliści fryzur wpięli ozdobę – logo Chanel wysadzaną perłami. 

2/5
trend uroda włosy upięcia
Copyright @East News
2/5

Wariacja na temat klasycznego 'końskiego ogona' pojawiła się na pokazie marki Afterhomework Paris. Gładko zaczesane włosy zostały zebrane nisko przy karku i dwa razu związane gumką. Raz standardowo, raz tak, aby włosy wyglądały jak zawiązane w supeł. W tej wersji kucyk wygląda naprawdę ciekawie! 

3/5
trend uroda włosy upięcia
Copyright @East News
3/5

Powrót do przeszłości? Fryzury rodem z lat 90. zaprezentował projektant Alexander Wang. Duże klamry  do włosów znów są bardzo trendy! Najlepiej prezentują się na zaczesanych do tyłu, wygładzonych żelem do stylizacji włosach. Fryzura jest łatwa w wykonaniu i wygodna wnoszeniu – to lubimy! 

4/5
trend uroda włosy upięcia
Copyright @East News
4/5

Jesteś miłośniczką plecionych fryzur? Marka Atsushi podczas jesiennych pokazów zaprezentowała coś specjalnie dla Ciebie! Niechlujny warkocz–kłos tej jesieni będzie bardzo modny. Po standardowym zapleceniu włosów nie zapomnij poluźnić całej fryzury i wypuścić kilku kosmków z przodu. 

5/5
trend uroda włosy upięcia
Copyright @East News
5/5

Jeżeli szukasz niestandardowej fryzury na wielkie wyjście, projektant Antonio Marras stworzył coś własnie dla Ciebie! Inspirowane fryzurami z lat 30. upięcia, w kształcie zawijanych dookoła głowy wałków dopełniły nowoczesne stylizacje modelek. Idealna propozycja dla fanek stylu retro!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.