glass hair
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Poznaj glass hair, czyli nowy trend prosto z Hollywood!

To ostatnio ulubiony look gwiazd!

Marta Cieplak 19 sierpnia 2018 10:00
glass hair
Fot. adobe.stock.com

Pamiętacie trend z Instagrama #glasskin? Teraz przyszła pora na glass hair, czyli włosy tak lśniące jak tafla szkła. Dla podkręcenia efektu są one zazwyczaj wyciągnięte na szczotce i dodatkowo wygładzone prostownicą.

Fryzura gwiazd

W Hollywood od kilku tygodni trwa szał na cięcie na boba – ma go już Kim Kardashian i Hailey Baldwin, narzeczona Justina Biebera. I właśnie przy tej fryzurze, z ostrymi niczym szkło końcówkami, najpiękniej prezentuje się trend glass skin – włosy są idealnie gładkie, proste i olśniewająco błyszczące. W osiągnięciu takiego looku przyda się nie tylko prostownica, ale przede wszystkim klasyczny nabłyszczacz w sprayu!

Takie uczesanie to żadna nowość – podobne uczesania, stworzone przez stylistę Vidal Sassoon były już modne w latach 60. Teraz wracają z wielką siłą. Zapomnij więc o surferskich falach i postaw na minimalizm w hollywoodzkim stylu!  

 

I thought about killing you 🎵

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Poison ivy 🍃 we WENT for it tonight ☘️🐲🐸🔋

Post udostępniony przez Lucy Hale (@lucyhale)

 

 

Letzzzzz be blunt ✂️ @justinemarjan

Post udostępniony przez Olivia Culpo (@oliviaculpo)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.