glass hair
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Poznaj glass hair, czyli nowy trend prosto z Hollywood!

To ostatnio ulubiony look gwiazd!

Marta Cieplak 19 sierpnia 2018 10:00
glass hair
Fot. adobe.stock.com

Pamiętacie trend z Instagrama #glasskin? Teraz przyszła pora na glass hair, czyli włosy tak lśniące jak tafla szkła. Dla podkręcenia efektu są one zazwyczaj wyciągnięte na szczotce i dodatkowo wygładzone prostownicą.

Fryzura gwiazd

W Hollywood od kilku tygodni trwa szał na cięcie na boba – ma go już Kim Kardashian i Hailey Baldwin, narzeczona Justina Biebera. I właśnie przy tej fryzurze, z ostrymi niczym szkło końcówkami, najpiękniej prezentuje się trend glass skin – włosy są idealnie gładkie, proste i olśniewająco błyszczące. W osiągnięciu takiego looku przyda się nie tylko prostownica, ale przede wszystkim klasyczny nabłyszczacz w sprayu!

Takie uczesanie to żadna nowość – podobne uczesania, stworzone przez stylistę Vidal Sassoon były już modne w latach 60. Teraz wracają z wielką siłą. Zapomnij więc o surferskich falach i postaw na minimalizm w hollywoodzkim stylu!  

 

I thought about killing you 🎵

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Poison ivy 🍃 we WENT for it tonight ☘️🐲🐸🔋

Post udostępniony przez Lucy Hale (@lucyhale)

 

 

Letzzzzz be blunt ✂️ @justinemarjan

Post udostępniony przez Olivia Culpo (@oliviaculpo)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.