ola żebrowska
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Maść na hemoroidy zamiast kremu pod oczy? 

Taki zamiennik stosuje Ola Żebrowska!

Aleksandra Charzewska 27 lipca 2018 18:29
ola żebrowska
Fot. materiały prasowe

Stosowanie maści na hemoroidy zamiast kremu pod oczy? Brzmi absurdalnie, ale się sprawdza! Taką praktykę stosuje między innymi żona Michała Żebrowskiego – piękna Aleksandra Żebrowska. Znana ze swojego poczucia humoru i dystansu Ola podzieliła się swoim sposobem w internecie. Bardzo szybko spotkała się z krytyką i żartami skierowanymi w jej stronę. Uwaga – w tym szaleństwie jest metoda! 

Dlaczego to skuteczna metoda?

Apteczne kremy na hemoroidy zawierają tribendozyd  – substancję zmniejszającą przepuszczalność naczyń krwionośnych, które mogą powodować przebarwienia i odpowiadają za tworzenie się worków pod oczami. Działa także przeciwzapalnie i znieczulająco. Zawarte w tego typu produktach wyciągi z roślin (np. z kory kasztanowca) działają ściągająco i przeciwzapalnie. Maść na hemoroidy jest w stanie zmniejszyć obrzęk i zmarszczki w zaledwie 20 minut od zastosowania. 

Ola nie jest jedyna! Wiele gwiazd Hollywood od dawna jest wiernych tej metodzie. Niestety, nie jest ona całkowicie bezpieczna. Jak w przypadku każdego leku nieodpowiednie stosowanie może powodować skutki uboczne. Maść na hemoroidy przynosi jedynie krótkotrwały efekt i potrafi narobić wiele szkód.  

Ola Żebrowska
Fot. East News

Ola Żebrowska
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?