Weronika Kostyra 4 lipca 2017 13:00
1/6
Aleksandra Żebrowska
Copyright @Instagram
1/6

Aleksandra Żebrowska , piękna żona Michała Żebrowskiego, spędza właśnie wakacje w gorącym Dubaju. Widać, że dobrze się bawi i odpoczywa, pokazuje także piękną sylwetkę, podkreśloną przez skąpe stroje kąpielowe. Fani komentują jej świetny wygląd, tym bardziej, że jest przecież mamą dwóch synków. Aleksandra Żebrowska zawdzięcza to przede wszystkim jodze, której jest fanką. Jak żartuje, nie mogłoby być inaczej, skoro jej mama jest instruktorką. Nie rezygnuje z tej aktywności nawet na urlopie, co widać na opublikowanych przez nią zdjęciach.

 

Aleksandra Żebrowska na Instagramie

Aleksandra Żebrowska chętnie chwali się swoim życiem na Instagramie i często publikuje zdjęcia, ale niemal nigdy nie pokazuje dzieci – synów, Franciszka i Henryka. Tym razem w podróż wybrała się bez męża. Michał Żebrowski spędzał ten czas na planie serialu „Na dobre i na złe”.

 

Ciekawe czy nie ma nic przeciwko temu, by jego żona pokazywała tak odważne zdjęcia...

 

Zobacz także: „Krępuje mnie wymienianie płynów ustrojowych z kimkolwiek poza moją żoną”. Michał Żebrowski szczerze o scenach seksu

3/6
Aleksandra Żebrowska
Copyright @Instagram
3/6
5/6
Aleksandra Żebrowska
Copyright @Instagram
5/6

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.