Te zdjęcia zaskakują!

Redakcja VIVA! 2 lutego 2021 14:31

Shakira czyli Shakira Isabel Mebarak Ripoll, urodziła się 2 lutego 1977 roku. To niesamowicie utalentowana i piękna kolumbijska artystka, której przeboje są znane na całym świecie. Shakira nie tylko słynie z perfekcyjnego głosu, ale również zachwyca urodą i energią sceniczną. Nic zatem dziwnego, że bilety na jej koncerty zazwyczaj rozchodzą się w kilka godzin. Wygrała dwie nagrody Grammy, siedem nagród Latin Grammy Awards, dwanaście Billboard Latin Music Awards. Była dwukrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu. Shakira jest również najlepiej zarabiającą kolumbijską artystką wszech czasów. W życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą i żoną. Obecnie piosenkarka związana jest z młodszym o dziesięć lat środkowym obrońcą FC Barcelony, Gerardem Pique. Para ma dwóch synów: Milana i Sashę. Jak gwiazda zmieniała się na przestrzeni lat? 

1/9
Shakira naturalny look
Copyright @Getty Images
1/9

W 1991 ukazał się na rynku jej pierwszy album studyjny zatytułowany Magia. Dwa lata później wydano album pt. Peligro. Oba albumy sprzedały się w około tysiącu egzemplarzy.

2/9
Shakira umięśniony brzuch
Copyright @Getty Images
2/9

W 1999 nagrała koncert MTV Unplugged, za który otrzymała nagrodę Grammy.

3/9
Shakira w złotej sukni
Copyright @Getty Images
3/9

Zarówno na scenie, jak i na czerwonym dywanie zawsze prezentowała się znakomicie!

4/9
Shakira bez makijażu
Copyright @Getty Images
4/9

W 2000 roku rozpoczął się trwający ponad dziesięć lat nieformalny związek Shakiry z synem argentyńskiego prezydenta, Antoniem de la Rua.

5/9
Shakira początki wizerunek
Copyright @Getty Images
5/9

10 stycznia 2011 roku Shakira poinformowała na swojej stronie internetowej, że wraz z Antoniem zdecydowali się na „separację”.

6/9
Shakira w czerwonej kreacji
Copyright @Getty Images
6/9

Artystka związała się z młodszym o dziesięć lat środkowym obrońcą FC Barcelony, Gerardem Pique.

7/9
Młoda Shakira
Copyright @Getty Images
7/9

Jej uroda zawsze zachwycała fanów na całym świecie. Wizerunek sceniczny doskonale odzwierciedlał temperament Shakiry.

8/9
Shakira na scenie z dżinsach
Copyright @Getty Images
8/9

Piosenkarka interesuje się historią świata i często stara się zapoznać z historią i językiem kraju, który odwiedza.

9/9
Shakira jak wyglądala
Copyright @Getty Images
9/9

Shakira znana jest z tego, że w jej muzyce pojawiają się różnorakie wpływy – m.in. folk, lecz głównym nurtem pozostaje pop i rock. Wszystkiego najlepszego Shakira!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.