Te zdjęcia zaskakują!

Redakcja VIVA! 2 lutego 2021 14:31

Shakira czyli Shakira Isabel Mebarak Ripoll, urodziła się 2 lutego 1977 roku. To niesamowicie utalentowana i piękna kolumbijska artystka, której przeboje są znane na całym świecie. Shakira nie tylko słynie z perfekcyjnego głosu, ale również zachwyca urodą i energią sceniczną. Nic zatem dziwnego, że bilety na jej koncerty zazwyczaj rozchodzą się w kilka godzin. Wygrała dwie nagrody Grammy, siedem nagród Latin Grammy Awards, dwanaście Billboard Latin Music Awards. Była dwukrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu. Shakira jest również najlepiej zarabiającą kolumbijską artystką wszech czasów. W życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą i żoną. Obecnie piosenkarka związana jest z młodszym o dziesięć lat środkowym obrońcą FC Barcelony, Gerardem Pique. Para ma dwóch synów: Milana i Sashę. Jak gwiazda zmieniała się na przestrzeni lat? 

1/9
Shakira naturalny look
Copyright @Getty Images
1/9

W 1991 ukazał się na rynku jej pierwszy album studyjny zatytułowany Magia. Dwa lata później wydano album pt. Peligro. Oba albumy sprzedały się w około tysiącu egzemplarzy.

2/9
Shakira umięśniony brzuch
Copyright @Getty Images
2/9

W 1999 nagrała koncert MTV Unplugged, za który otrzymała nagrodę Grammy.

3/9
Shakira w złotej sukni
Copyright @Getty Images
3/9

Zarówno na scenie, jak i na czerwonym dywanie zawsze prezentowała się znakomicie!

4/9
Shakira bez makijażu
Copyright @Getty Images
4/9

W 2000 roku rozpoczął się trwający ponad dziesięć lat nieformalny związek Shakiry z synem argentyńskiego prezydenta, Antoniem de la Rua.

5/9
Shakira początki wizerunek
Copyright @Getty Images
5/9

10 stycznia 2011 roku Shakira poinformowała na swojej stronie internetowej, że wraz z Antoniem zdecydowali się na „separację”.

6/9
Shakira w czerwonej kreacji
Copyright @Getty Images
6/9

Artystka związała się z młodszym o dziesięć lat środkowym obrońcą FC Barcelony, Gerardem Pique.

7/9
Młoda Shakira
Copyright @Getty Images
7/9

Jej uroda zawsze zachwycała fanów na całym świecie. Wizerunek sceniczny doskonale odzwierciedlał temperament Shakiry.

8/9
Shakira na scenie z dżinsach
Copyright @Getty Images
8/9

Piosenkarka interesuje się historią świata i często stara się zapoznać z historią i językiem kraju, który odwiedza.

9/9
Shakira jak wyglądala
Copyright @Getty Images
9/9

Shakira znana jest z tego, że w jej muzyce pojawiają się różnorakie wpływy – m.in. folk, lecz głównym nurtem pozostaje pop i rock. Wszystkiego najlepszego Shakira!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?